"Nie jestem uwikłany" R. Skąpski o swoich pomysłach na kampanię i Nowy Sącz

  • 7.08.2018, 14:19 (aktualizacja 07.08.2018 14:42)
"Nie jestem uwikłany" R. Skąpski o swoich pomysłach na kampanię i Nowy Sącz
Zarzut, że jestem z zewnątrz przekuję na atut - mówi Rafał Skąpski - gość programu Rozmowa Dnia w Naszej TV Sądeckiej. Kandydat SLD na prezydenta rzekonuje, że problemy Nowego Sącza są mu znane. Te najważniejsze - oprócz słabej dostępności komunikacyjnej - to odpływ młodych, wykształconych osób. Przyszła władza powinna stworzyć takie warunki życia w mieście, aby było ono przyjazne dla młodzieży, osób starszych ale także dla stojących u progu kariery zawodowej Sądeczan.

Program wyborczy dla Nowego Sącza jest w trakcie tworzenia. Pomysły własne kandydata oraz jego zaplecza politycznego mają zostać wzbogacone o propozycje mieszkańców miasta. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe