W Obiektywie - briefing prasowy Tomasza Poręby z udziałem Iwony Mularczyk

  • 25.07.2018, 13:14 (aktualizacja 29.08.2018 17:55)
W Obiektywie - briefing prasowy Tomasza Poręby z udziałem Iwony Mularczyk
Szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba zaprezentował kandydatkę partii na prezydenta Nowego Sącza i krótko przedstawił założenia kampanii wyborczej. Iwona Mularczyk podkreśla, że jest gotowa do politycznej walki a główne obszary nad którymi jako prezydent miasta będzie chciała pracować to: dostępność komunikacyjna Sądecczyzny, kwestie społeczne oraz edukacyjne.

Szczegóły planu wyborczego mają być przedstawione po konsultacjach z mieszkańcami miasta. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niemieszkaniec NS
niemieszkaniec NS 26.07.2018, 11:29
Brawo dla Pani Redaktor z NTV Sadecka za konkretne pytania, które spowodowały, że Pan Poręba zaczął się denerwować. Wodolejstwo już nie powoduje wrażenia, na nikim. W ogóle cała ta konferencja to pomieszanie z poplątanym gdyż wynika z niej, że do tej pory Miasto Nowy Sącz było źle zarządzane i jest teraz wiele do zrobienia. To należy zapytać kto do tej pory był Prezydentem i jaka opcja polityczna tutaj rządziła? Poziom absurdu to wymienianie: Sądeczanki, komunikacji kolejowej, żłobków, przedszkoli, walki ze smogiem, ochrony zdrowia jako niby priorytetów, to są komunały na poziomie szkoły podstawowej, powtarzane wielokrotnie. Miejmy nadzieję, że na te ściemki mało kto da się nabrać.
keisyr
keisyr 25.07.2018, 23:09
Pani Iwono Mularczyk,
- województwo sadecko-tarnowskie
- powiekszenie Nowego Sacza do ponad 100 tys. mieszkańcow między innymi przez przyłączenie sasiednich wsi
- ekstraklasowy stadion Sandecji na min. 10 tys. widzów
O innych pierdołach nie chcemy slyszeć
To mówi keisyr + kilka tysięcy ultrasów KKS Sandecja
sądeczanka
sądeczanka 25.07.2018, 22:14
hahaha wawelskim ;)
rom
rom 25.07.2018, 19:00
dno dna...
mieszkaniec NS
mieszkaniec NS 25.07.2018, 18:54
Panie Poręba przeczytaj czym się zajmuje prezydent miasta. a nie pieprz głupot. a Pani Iwonka niby pedagog to chyba nie jest zorientowano odnośnie miejsc złobków w mieście. ona chce chyba być ministrem transportu i ochrony środowiska nie mówiąc już że jest ekspertem od reparacji wojennych po Arusiu. Rozczarowałem się PISem który steruje z Warszawy a nasi posłowie to takie pajace bez kregosłupa.
Zobaczymy co powie na konferencjach gdy będa jej zadawane pytania a nie wygłaszała tylko monologii.Mówisz panie Tomaszu o młodych a twój ojciec ile ma lat i jest radnym.
Dla mnie liczy się doświadczenie życiowe a nie pajace biegające w krótkich spodenkach.
mieszkaniecNS
mieszkaniecNS 25.07.2018, 18:22
jakie decyzje pani Iwona podejmowała panie Porębo. chyba takie jak kazda gospodyni. Poreba ty już nie pieprz o totalnej opozycji bo prawdziwy sadeczanin poprze inną osobę niż panią Iwonkę. Nie mów o sądeczance gdyż to należy do rządu. nastepnym kandydatem wysuniętym przez Mularczyka będzie sołtys Chomranic na wójta Chełmca. Ty o sadeczance nie masz pojęcie , tylko jeden z ratusza mówił że trzeba zmodernizować starą drogę., a mówienie o sadeczance to tylko kiełbasa wyborcza,

Pozostałe