Finansowe kariery radnych ... także tych sądeckich

  • 12.06.2018, 14:25 (aktualizacja 12.06.2018 14:35)
  • red.
Finansowe kariery radnych ... także tych sądeckich
Radny wojewódzki Paweł Śliwa (PiS) zarobił w PGE, w ciągu niespełna dwóch lat 1,5 miliona złotych. To sztandarowy przykład polityka partii rządzącej, który - jak przekonują działacze opozycji - "dorobił" się dzięki "dobrej zmianie". Przykład sztandarowy, ale nie jedyny. Poseł PO Andrzej Czerwiński przekonuje, że podobnych są w Polsce tysiące a liderujący .Nowoczesnej w Nowym Sączu Jacek Gwóźdź przytacza także nazwiska sądeckich radnych m.in Patryka Wichra i Andrzeja Bodzionego. To właśnie ich dochody wzrosły w ciągu ostatniego roku kilkakrotnie.

Do Nowego Sącza po raz kolejny wjechał Konwój Wstydu. Akcja billboardowa ma pokazać społeczeństwu, że opcja rządząca obsadza dobrze płatne stanowiska własnymi członkamii nie zwracając uwagi na ich wykształcenie i kompetencje.  

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
japa
japa 12.06.2018, 14:43
Pikuś się nie załapał? oj boli boli

Pozostałe