Rozmowa Dnia.

  • 30.03.2018, 11:07 (aktualizacja 30.03.2018 23:21)
  • Red
2018_03_29_rd_nowak.mp4
Gościem Rozmowy Dnia jest Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. wybory samorządowe 2018 oraz pozbawienie przez RM Nowego Sącza 8 osób tytułów Honorowego Obywatela Miasta Nowego Sącza.

Red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sądeczanka
sądeczanka 1.04.2018, 19:45
Siedzę w święto z rodziną i zastanawiamy się nad tym skąd się biorą takie " mądre " keisyry i martinoffy?
keisyr
keisyr 31.03.2018, 16:22
Rzady Nowaka w Nowy Sączu to
- brak ekstraklasowego stadionu Sandecji na 8 tys miejsc (w ten sposób spuszcza się Sandecję do 1 a nastepnie 2 ligi)
- brak zespołu basenow otwartych
- nie odbudowany Zamek
- zrujnowany Park Strzelecki
- zrujnowane miasteczko rowerowe
- zarośnięte I zakrzaczone rzeki w Nowym Sączu, zwlaszcza Kamienica
- nie wybudowane żadne osiedle mieszkanowe budownictwa wielorodzinnego
- brak pracy
- fatalny stan Miejskiego Przedsiebiorstwa Komunikacyjnego (stare autobusy, brak automatow biletowych I biletow czasowych)
- brak multimodalnego centrum przesiadkowego w pobliżu dworca PKP
- fatalny stan dróg (Nowak miał budowac Węgierska -bis, zeszło mu 12 lat na dyskusjach o tym z emerytami z Wólek)
- fatalne rozwiazania komunikacyjne (korki, pobudowane ciasne ronda typu wiejskiego, zlikwidowane skrzyzowania z sygnalizacją swietlną brak sygnalizacji swietlnych na wielu skrzyżowaniach co skutkuje na przyklad brakiem mozliwości wyjazdu z dzielnicy Wólki do innych częsci miasta, a w ogóle brakiem mozliwości wyjazdu z ulic podporzadkowanych)
- brak szybkiego połączenia Nowego Sacza drogowego i kolejowego z resztą Polski
- Nowy Sacz Nowaka to miasto rozjeżdżonych krawężników I trawników przez kierowców
- miasto oblepione psimi odchodami I nietoperzami
- miasto zaliczane do najmniej bezpiecznych
- miasto gdzie policja i straz miejska ze strachu jest pochowana przed kierowcami

Jedyny pozytyw Nowaki to wizja Nowego Sacza jako miasta ponad 100 tysięcznego uzyskanego między innymi poprzez włączenie sasiednich wsi, w tym Chełmca
keisyr
keisyr 31.03.2018, 15:03
Pan Nowak to już historia !!! Ma przeciwników nawet w łonie PiS Pan Nowak doprowadził do upadku Nowy Sacz !!! W normalnych warunkach Nowak schowałby sie w ramionach kibicow Sandecji (jak było w latach poprzednich). ale kibice odwrócili sie od Nowaka, bo ten ich oszukał i nie wybudował stadionu na 8 tys. miejsc !!!
martinoff
martinoff 31.03.2018, 13:29
Nowak mówi że Naimski jest oderwany od sądeckiej rzeczywistości.
To spójrzmy co sam mówi:
Sprawa Langera i Koguta , zdaniem Nowaka, nie szkodzi wizerunkowi PiS w Sączu. Natomiast list Naimskiego szkodzi. Połowa elektoratu PiS nie wie kto to Naimski ani z czym to się je, o żadnym liście nie słyszała. Ale z pewnością słyszała, że sądecki polityk PiS w internecie podszywał się pod kogoś i postawiono mu zarzuty. Ale to nie szkodzi , tamto szkodzi.

Nowak deklaruje, że w PiS nie ma miejsca dla frakcji, a sam zgłaszając kandydata na prezydenta bez uzgodnień z całą partią PiS tworzy de facto frakcje. Wyprzedza ruchy innych, sprawiając wrażenie, że jego kandydat jest kandydatem całego PiS. Tak właśnie działa frakcja - grupa wewnątrz, która narzuca całości swoje zdanie..

Teraz mówi, że dla innych nie ma miejsca w PiSie, będą czystki tych którzy dobro partii nie stawiają na 1. miejscu. A sam podczas poprzednich kampanii wyborczych przedstawiał się jako "bezpartyjny fachowiec" odcinając się od PiSu, gdy nazwa PiS kojarzyła się z sektą smoleńską. Teraz wrócił na łono PiSu i będzie niszczył każdego kto PiS próbuje zmieniać.

Sam rozdaje tytułu honorowe na prawo i lewo ( szczególnie w lewo ), ale deklaruje, że żadnych tytułów dla siebie nie chce.

Nie wie, kto strzelił bramkę w doliczanym czasie gry dla Polski ale mówi, że jest wielkim kibicem piłki nożnej i Sandecji. Trudno mi sobie wyobrazić kibica Sandecji, który nie wie kto to Zieliński.

Nie wiem kto tu bardziej odlatuje.

Pozostałe