Nowy Sącz wydał już 5 tysięcy Kart Rodziny

  • 14.03.2018, 14:42 (aktualizacja 15.03.2018, 11:16)
  • red
2018_03_14_nowosadecka_karta_rodz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowosądecka Karta Rodziny 3+ jest dokumentem uprawniającym do korzystania z licznych ulg i zniżek u partnerów programu. Karta jest dokumentem imiennym wydawanym rodzinom mieszkającym w Nowym Sączu i posiadającym przynajmniej trójkę dzieci. Obecnie korzysta z niej 5 tysięcy osób. Aby otrzymać kartę trzeba spełnić pewne warunki oraz złożyć stosowny wniosek.

Warto podkreślić, ze Karta Rodziny 3+ nie jest tożsama z ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny dającą możliwość korzystania ze zniżek na terenie całego kraju.

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
https://hippo-sklep.pl
https://hippo-sklep.pl 23.09.2020, 19:35
Jako wieloletni partner Nowosądeckiej Karty Rodziny zapraszamy do korzystania ze zniżek jakie oferujemy beneficjentom programu na zakupy w naszym sklepie internetowym z pościelą i tekstyliami dla dzieci młodzieży i dorosłych https://hippo-sklep.pl

Pozostałe