Dom dla Kubusia z Nawojowej i pomoc dla rodzin z Kazachstanu

  • 6.03.2018, 14:00 (aktualizacja 06.03.2018 15:20)
  • red.
Dom dla Kubusia z Nawojowej i pomoc dla rodzin z Kazachstanu
To najnowsze projekty realizowane przez Fundację Renovo. Kuba to ośmiolatek z Nawojowej, chory na guza mózgu. Kilka lat temu rodzice chłopca rozpoczęli budowę własnego domu, jednak ze względu na chorobę syna i trudną sytuację materialną musieli z tego zrezygnować. Pomoc dla polskich rodzin w Kazachstanie to przede wszystkim doprowadzenie do domów wody i kanalizacji. Do zrealizowania projektów potrzebne są środki finansowe i każdy z nas może w tym pomóc.

Fundacja Renovo remontuje domy i mieszkania osobom chorym i w trudnej sytuacji materialnej. Największym przedsięwzięciem była do tej pory budowa od podstaw domu dla pani Kingi Grucy z Berestu.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe