SLD wzmacnia siły przed wyborami

  • 30.01.2018, 12:27
  • red
2018_01_30_sld_sojusz_wybory.mp4
Sojusz Lewicy Demokratycznej w Nowym Sączu czekają zmiany kadrowe. Będą one częścią wzmacniania partii, która już przygotowuje się do wyborów samorządowych. W wyborach do sejmików wojewódzkich SLD pójdzie pod szyldem Lewica Razem jednak jeśli chodzi o poziom powiatów, gmin czy miast wszystko w rękach lokalnych działaczy. W Nowym Sączu już trwają rozmowy z członkami PO, PSL-u i Nowoczesnej celem stworzenia wspólnej koalicji, która mogłaby przeciwstawić się PiS.

Stanisław Kaim w trakcie poniedziałkowej Rozmowy Dnia przekonywał, że stworzenie wspólnych list kandydatów do Rady Miasta Nowego Sącza a nawet wspólny kandydat na Prezydenta Nowego Sącza to prawdopodobny scenariusz.

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca PiS
wyborca PiS 21.02.2018, 17:58
Wreszcie ktoś powiedział coś konkretnego a mianowicie to że dla dobra królewskiego Miasta Nowego Sącza nie potrzeba nam podziału na prawicę czy lewicę. Trzeba wreszcie postawić na współpracę wszystkich ugrupowań dla dobra miasta. Jesteśmy za małym miastem aby przenosić "Warszawkę" do Sącza.

Pozostałe