Kontrowersyjna nazwa ulicy? Radni wycofują się z uchwały

  • 25.01.2018, 13:29 (aktualizacja 25.01.2018 13:52)
  • red.
2018_01_25_sesja_ul_szczepancowna.mp4
Blisko trzy lata temu grupa mieszkańców wnioskowała do RM o nadanie drodze wewnętrznej imienia Bronisławy Szczepańcówny. Dziś, ta sama grupa mieszkańców wezwała radnych do cofnięcia tej decyzji tłumacząc, że w trakcie procedury jedna z działek zmieniła właściciela i nie został on zapytany o zgodę. Co ciekawe - choć ani Bronisława Szczepańcówna, której imię nosi ulica, ani jej harcerska i konspiracyjna działalność kontrowersji budzić nie powinna, niektórzy radni przekonują, że całe zamieszanie ma wydźwięk polityczny.

W piśmie od mieszkańców kierowanym za pośrednictwem kancelarii prawnej do RM pojawia się także "tajemnicza" radna, która miała inspirować uchwałę w 2015 r. 

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe