Kukiz'15 i Koalicja Nowosądecka będą walczyć o bezpieczeństwo w Nowym Sączu

  • 8.01.2018, 14:12 (aktualizacja 08.01.2018 14:15)
  • red
Kukiz'15 i Koalicja Nowosądecka będą walczyć o bezpieczeństwo w Nowym Sączu
Członkowie Kukiz'15 i Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka podpisali porozumienie na rzecz wspólnej walki o bezpieczeństwo w mieście. Na pierwszy ogień pójdzie weryfikacja działań Straży Miejskiej bo jak przekonuje posłanka Elżbieta Zielińska mieszkańcy Nowego Sącza skarżą się, że strażnicy zamiast patrolować osiedla wypisują mandaty za złe parkowanie. Współpraca ma zaowocować raportem dot. zagrożeń a wypracowane postulaty trafią do rąk władz miasta.

Raport będzie gotowy już pod koniec marca 2018 r. 

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leon
Leon 14.01.2018, 08:07
Ciekawe co na to p.Kukiz? Pani posłanka chce zaistnieć tylko powinna wiedzieć przy kim.
grom
grom 8.01.2018, 21:19
handzel to chłopak w krótkich spodniach, czy ktoś jest poważny podpisywać porozumienie na konferencji prasowej a jestem ciekaw kto pisze do posłanki o mandatatach za mandatowanie. jak tym ma sie zajmować posłanka do śmiechu warte. Gdzie handzel brał się za kierowanie to wszystko padło, czy takiego prwzydenta chce Nowy Sącz.

Pozostałe