Szpitalny Oddział Ratunkowy - zasady przyjmowania pacjentów.

  • 18.07.2017, 15:51 (aktualizacja 19.07.2017 10:31)
  • red.
Szpitalny Oddział Ratunkowy - zasady przyjmowania pacjentów.
/konferencja prasowa/

/konferencja prasowa/

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dajciespokuj
Dajciespokuj 21.07.2017, 19:46
Tacy ludzie co sa w bezpośrednim zagrożeniu życie sa przyjmowani jako pierwsi a inni którzy przychodzą i ściemniają ze coś im dolega -byle by zrobić darmowe badania - albo dolega im a jest w stanie im pomoc lekarz rodzinny w przychodni najwiecej maja do powiedzenia. Przytaczane sa sytuacje które maja miejsce np rok temu to czemu wtedy to nie było gdzieś zgłoszone,milczało się na ten temat a teraz gdy jest ta nagonka nagle wielkie halooo...
pines
pines 19.07.2017, 21:44
Boże widzisz i nie grzmisz ....Ta wypowiedź to kpina to nie są fanaberie pacjentów ludzie z zawałem serca umierają na poczekalni to jest ta selekcja oczekujących na lekarza! Sama byłam z mężem który skręcił staw kolanowy czekaliśmy na korytarzu 5 godzin po interwencji w rejestracji pani zdziwiona powiedziała cytuję ... to wy jeszcze czekacie ? to tam nie ma lekarza? tak wygląda selekcja SOR w Nowym Sączu !

Pozostałe