77 milionów na budowę Mostu Heleńskiego

  • 27.02.2017, 14:21 (aktualizacja 27.02.2017 14:35)
  • red.
77 milionów na budowę Mostu Heleńskiego MZD Nowy Sącz
77 milionów złotych otrzyma Nowy Sącz na przebudowę układu komunikacyjnego pod zamkiem i budowę nowego Mostu Heleńskiego. Takie zapewnienie otrzymał Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak w trakcie konferencji w Ministerstwie Rozwoju. W konferencji wzięli udział: Minister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, Wiceministrowie Rozwoju Jerzy Kwieciński i Witold Słowik, Wiceminister Finansów Wiesław Janczyk, Wojewoda Małopolski Józef Pilch, Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak, a także dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu Grzegorz Mirek, odpowiedzialny za prowadzenie nowej inwestycji drogowej.

Przypomnijmy, że dotychczas ministerialne dofinansowanie opiewało na kwotę 24,5 miliona złotych. Teraz zostało podniesione do maksymalnego poziomu czyli inwestycja będzie dofinansowana w 85 procentach.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe