Zmiany w Zespole Placówek Oświatowo -Wychowawczych niezgodne z prawem?

  • 22.02.2017, 13:38 (aktualizacja 22.02.2017 21:56)
  • red.
Zmiany w Zespole Placówek Oświatowo -Wychowawczych niezgodne z prawem?
Członkowie Międzyzakładowej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność przekonują, że przyjmując uchwałę o zmianach w Zespole Placówek Oświatowo -Wychowawczych radni złamali prawo. Chodzi głównie o brak konsultacji projektu uchwały ze związkami zawodowymi czy brak jej publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa. "Solidarność" pismo w tej sprawie skierowała do przewodniczącej RM Nowego Sącza.

W trakcie ostatniej sesji rajcy odnieśli się do zarzutów przygotowując w tej sprawie specjalną uchwałę.

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe