Krzysztof Głuc - 100 zł dla każdego ucznia

  • 12.10.2018, 14:29
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Krzysztof Głuc - 100 zł dla każdego ucznia
"Sądecka stówa" czyli po 100 zł miesięcznie na każde dziecko - to kolejna propozycja wyborcza kandydata na prezydenta Krzysztofa Głuca.

Szczegóły programu Krzysztof Głuc przedstawił podczas krótkiego briefingu prasowego.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborcaNS
wyborcaNS 2 dni temu, 22:52
Gwiżdż zadał proste pytanie Panu Głucowi na jakiej podstawie prawnej da 100 zł., to stwierdził, że w ramach stypendium. Wydaje mi się że to jest kiełbasa wyborcza. Stypendium zawsze mi się kojarzyło z jakims wyróznieniem, a nie wszystkim. Przypomina mi to trochę socjalizm.
Głuc jak się wypowiada to myśli, że mówi do studentów , na mnie jest mało przekonywujący jako osoba pretendująca do roli prezydenta,

Panu Handzlowi jak sie zada pytanie to zaraz mówi , że jest na niego nagonka, Gwiżdż zadał fundamentalne pytanie o miasteczko multimedialne i jaka rolę odegrał pan Handzel i jakaś dziwna zmowa milczenia reszty kandydatów. nabrali wodę w ustach. Oponenci Pana Gwiżdża powiedzieli, że jest napastliwy a o takich rzeczach się powinno mówić, bo zgoza dać władzę takiemu człowiekowi,
trew
trew 2 dni temu, 09:45
Krzysztof Głuc nikogo z kandydatów nie atakował . To jest klasa dra Głuca. Handzel natomiast ciągle krytykuje i się " piekli" . Może żal mu teju wielkiej kasy na kampanię gdyby miał ją stracić.
ala
ala 16.10.2018, 11:19
porazka ratuje sie jak może głuc odpuśćććććć!!!!!!!! nie nadajesz sie na prezydenta.
Tomasz
Tomasz 15.10.2018, 23:00
zauważyliście że Pan Handzel odwalił kawał dobrej roboty wychodząc do ludzi nawet w rozmowach online na facebooku to teraz musicie się wysilać, byle dostać się na górę - dla mnie wybór jest jeden Koalicja Nowosądecka !
Antoni
Antoni 16.10.2018, 10:34
Każdy powinien szanować Pana wybór i mieć nieskrępowaną możliwość dokonania swojego. Dlatego ja wybieram Krzysztofa Głuca. Pozdrawiam i miłego dnia
NSWP
NSWP 15.10.2018, 20:49
Dzieci potrzebują wsparcia, potrzebują rozwoju, stabilizacji, lepszego jutra...Dzieci musimy zatrzymać w Nowym Sączu...społeczeństwo starzeje się, więc inwestowanie w młode pokolenie jesy koniecznością a nie tylko wyborczą obietnicą!Brawo Panie doktirze Głuc!!
Agnieszka
Agnieszka 15.10.2018, 09:16
Według mnie pomysł jest dobry. Z tego co mówi kandydat nie jest to duże obciążenie dla budżetu a jeżeli ma dać szansę wyboru na jaki cel wydać 100 zł wydaje się ok.
keisyr
keisyr 14.10.2018, 20:51
Panie Głuc, podobno jest Pan doktorem nauk. Więc zamiast opowiadać bzdury o jakiś 100 zlotych na ucznia, niech mi Pan odpowie dlaczego kierowcy na skrzyżowaniach w Nowym Sączu skręcaja tylko w prawo. Proszę o naukowe uzasadnienie tego zjawiska
NS Fan
NS Fan 14.10.2018, 11:45
Dobra odpowiedź dla tego festiwalu obietnic. Nic z góry narzuconego. Każdy sam zdecyduje. Daj Boże, ze mądrze. Popieram
Cygan z barakow
Cygan z barakow 14.10.2018, 08:49
Dzieci juz dosc pieniedzy dostaja. Co z zwyklym szarym czlowiekiem, ktory moze chcial by miec dzieci ale nie ma gdzie mieszkac??

Robert
Robert 13.10.2018, 17:24
Do Pani Joanny, proszę zapoznać się z programem Panja Głuca. Ja to zrobiłem i wiem, że jako jedyny ma konkretny i realny program na zatrzymanie młodych. Pozdrawiam
Joanna Johasik
Joanna Johasik 13.10.2018, 16:23
Przepraszam, a 500+ z naszych podatkow nie wystarczy na zajęcia dodatkowe dla dziecka???!!! Niech się lepiej zadeklaruje, że przerwie zmowę sadeckich pracodawców dotyczacą wynagrodzeń!!! Mlodzież wyjeżdża z Sacza, bo nikt nie chce pracować za najniższą krajową panie Głuc....to takie oczywiste!!!
gosc
gosc 13.10.2018, 12:02
Fajny pomysł. Pieniądz do dyspozycji rodziców, którzy mogą je zainwestować w rozwój dzieci ;))
Robert
Robert 13.10.2018, 11:55
Konkretny pomysł z konkretnym przesłaniem i celem. Każdy sam decyduje i o dziecku i o kasie.
wyborcaNS
wyborcaNS 13.10.2018, 01:20
dziasiaj Pan Głuc da po 100 zł, menadżer Handzel u niego wszystko za darmo i jeszcze ołówki dla dorosłym przed szkołą dołoży, Pani Mularczyk przebije rzad i da po 1500 zł.
Mąż Arkadiusz Mularczyk powinien byc zazdrosny o żonę bo podpisujacy się Keisyr to chyba jej wielbiciel
keisyr
keisyr 13.10.2018, 22:45
Pani Mularczyk jest najlepszym kandydatem na prezydenta bo jest przedstawicielem partii rządzącej w kraju. A bez pieniędzy rządowych nic sie w Nowym Saczu nie zmieni !!!.
Jan
Jan 13.10.2018, 23:03
Pieniądze to jedno, a to do kogo trafią i jak zostaną zagospodarowane to drugie dlatego obawiam się P. Mularczyk.
Ewelina
Ewelina 12.10.2018, 21:31
wolę stówę niż autobus, którym nie jeżdżę. BRAWOOOOO
Janusz
Janusz 12.10.2018, 22:52
Pomyśl o innych .....
Obywatel
Obywatel 12.10.2018, 20:08
Kolejne pie.... co pis.nie dadza spoko miech daja tylko z kad tej kasy nabiora pewnego dnia kasy braknie rozwiazanie jest norm PODATKI w gore i bedzie a CIEMNY lud to kupi....
Niepoprawny
Niepoprawny 12.10.2018, 20:54
Za to ty panie jaśnie oswiecony ta pseudo polszczyzna tak nie szastaj na lewo i prawo.xd
keisyr
keisyr 12.10.2018, 16:19
Głuc może proponować mieszkańcom Nowego Sącza tylko brud, smród i ubóstwo !!! Głuc nie dostanie ani złotówki i od Rządu Polskiego na inwestycje w mieście. Przed Głucem wszystkie drzwi z inwestycjami dla Nowego Sacza w Krakowie i Warszawie sa zamknięte. Głuc to członek skompromotowanej sitwy Nowaka. Głuc dostał zadanie od Nowaka aby utrzymać jego sitwe przy władzy prze kolejne lata. W sztabie Głuca sam sadecki plebs (Piech, Sas , Gryźlak i inni) Dla przypomnienia Nowak zostal usunięty z Ratusza przez Prezesa Kaczyńskiego za przepuszczanie publicznych pieniędzy.
Konstanty Andrzej
Konstanty Andrzej 12.10.2018, 18:18
Witamy sztab wyborczy Pani Mularczyk :D

Pozostałe