Jerzy Gwiżdż pisze wiersze o kandydatach na prezydenta

  • 5.10.2018, 13:49 (aktualizacja 05.10.2018 14:07)
  • redakcja
Jerzy Gwiżdż pisze wiersze o kandydatach na prezydenta
"Gwiżdż na konkurentów" to tytuł broszury wydanej przez Jerzego Gwiżdża. Broszura powstała - jak przekonuje jej pomysłodawca-przy pomocy poety i grafika a zawiera krótkie, wierszowane teksty opisujące każdego z kandydataów na prezydenta Nowego Sącza oraz ich karykatury.

Wydanie broszury to pomysł Jerzego Gwiżdza na ożywienie kampanii wyborczej.

redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kuba
Kuba 11.10.2018, 23:36
A ten Pan to ma nie ograniczony budżet kampanii i nawet kupił wierszyki które wg mnie nie są w porządku , szczerze to wolę już bilbordy bo w tedy wiadomo iż wkrótce są wybory i można coś zmienić, lokalne drukarnie także zarobią :) a mieszkańcy tą chwilę z plakatami jakoś przeżyją. Tym razem Koalicja Nowosądecka zasługuje na uznanie.
Zuza
Zuza 8.10.2018, 19:56
Fajne to. 100 razy lepsze od bilbordów od których chce się juź wymiotować. Handzel nawet namzasłonił okna na klatce schodowej płachtą ze swoimi ząbkami.
Pipi keisyrowa
Pipi keisyrowa 8.10.2018, 00:55
Keisyr! Znowu piłeś bo wypisujesz te swoje głupawki jakbyś trzeźwy nie był. Ty masz jakieś kompleksy na punkcie Gwiżdża i innych kandydatów poza Iwon. Chyba oddział psychiatryczny jest w szpitalu to Ty się keisyr tam zgłoś szybciutko, bo niedługo z nienawiści zwaryrujesz nieuleczalnie
keisyr
keisyr 7.10.2018, 22:06
Panie Gwiżdż, po 21 października 2018 będziesz Pan zasuwał łopatą przy budowie stadionu Sandecji. Musi Pan odpracować przepuszczone publiczne pieniądze na cyrk pod tytulem Sandecja w ekstraklasie Wreszcie coś Pan zrobi dla Nowego Sącza !!!
wyborcaNS
wyborcaNS 7.10.2018, 20:57
świetny pomysł na kampanię. Ten Gwiżdż ma dystans do siebie , nie jest żadnym bufonem tylko sympatycznym człowiekiem.
Jeży
Jeży 11.10.2018, 23:27
Powiesz mi kto ci w ten komentarz uwierzy ?, podstęp tego Pana stanowczo mi się nie podoba !!
Wyborca z 4 okręgu
Wyborca z 4 okręgu 7.10.2018, 14:38
Po kampanii temu bufonowatemu Panu pozostanie już tylko pisanie wierszyków. Dość już sprawowania rządów w Nowym Sączu przez nieudolnych ludzi jakimi okazali się Nowak i Gwiżdż w raz ze swoimi żołnierzami. Także komitet Gwiżdża i Głuca odpadają.
Jolanta Surmak
Jolanta Surmak 7.10.2018, 00:24
Ja teź chcę. Jak to zdobyć nie wiem. Mam znajomą co zna pana Gwiźdźa z Nowego Sącza to moźe mi załatwi. Czy to chodzi o tą Szafrańską co tak ładnie śpiewała w telewizji i co się w niej zakochał ten młody Cugowski? Oglądałam. Głośno śpiewała ale nie po polsku. Ona gdzieś od Rytra czy Kamionki. Teź bym to chciała zobaczyć ale gdziie to będzie. Zresztą i tak mnie nie wpuszczą bo ja trzymam za Lelkiem.
Wanda
Wanda 6.10.2018, 23:55
Ależ ten Gwiżdż jest niesamowity. Muszę mieć tą książeczkę i wejściowkę na premierę teledysku z Szafrańską. Jak trafić do Gwiżdża?Może telewzja sądecka mi w tym pomoże
wyborca
wyborca 6.10.2018, 00:29
Hit kampanii. Ten Gwiżdż to łebskj facet. Pewnie jego przeciwnicy w szoku. Tym numerem z kandydatami już u mnie wygrał. Byłem po 17.00 w komitecie wyborczym Gwiżdża a tam było ciemno od ludzi i wszyscy chcieli te rysunki i wierszyki. Dawali tylko po jednym i na moje oko może mają jeszcze ze setkę albo trochę więcej egzemplarzy ale nie wiem ile jeszcze przyszło ludzi po mnie. Gwiżdż gdzieś się spieszył i nikomu nie podpisał książeczki. Chciałbym wiedzieć o której otwierają biuro przy Jagiellońskiej.






.
Zosia
Zosia 5.10.2018, 23:09
Gratulacje! Żeby tak inni kandydaci poszli w ślady Pana Jerzego Gwiżdża to by świadczyło o tym, że są coś warci. Ale niestety do pięt Mu nie dorastają.
Rafał Skąpski
Rafał Skąpski 5.10.2018, 21:43
Mam pytanie do Cię pierwsze:
Kiedy Jerzy piszesz wiersze?
Jeśli w pracy, tam w Ratuszu,
natrę Jerzy Tobie uszu!
Niechaj każdy to pamięta-
inna rola prezydenta.
jolka
jolka 5.10.2018, 18:23
BRAWO!!! Super sprawa i naprawdę rzecz ciekawa. Fajne rysunki, kreskę z kimś kojarzę ale nie jestem do końca pewna. Dystans w życiu potrzebny jak najbardziej. Gdzie to cudo można zakupić?
Osa
Osa 7.10.2018, 14:43
Musisz się zwrócić do Miłościwie Nam Panującego rycerzyka podzamkowego to Ci druknie

Pozostałe