W Obiektywie - Koalicja Nowosądecka prezentuje kandydatów do RM

  • 21.09.2018, 09:17
  • red.
W Obiektywie - Koalicja Nowosądecka prezentuje kandydatów do RM
Relacja ze spotkania KW Koalicja Nowosądecka, w trakcie którego zaprezentowano kandydatów na radnych RM Nowego Sącza.

Kandydatem KW Koalicja Nowosądecka na prezydenta Nowego Sącza jest Ludomir Handzel.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 2.10.2018, 21:35
Handzel prezydentem miasta ? Śmiechu warte. To dziad bez pieniędzy ktory proponuje umieranie Nowego Sacza .Ten facet nie ma ani złotowki na inwestycje w Nowym Sączu. I nie dostanie żadnych pieniędzy z Krakowa czy Warszawy !
Najlepszymi kandydatami na Prezydenta Nowego Sacza są Pan Skąpski (województwo sadecko-tarnowskie) i Pani Mularczyk (poparcie Rządu polskiego)
Artur
Artur 2.10.2018, 19:47
Panie keisyr daj Pan spokój z tą nagonką na innych kandydatów, ja rozumiem że niektórych bardzo boli Poparcie dla Pana Handzla, nic dziwnego ludzie nie są ślepi i widzą wasze zagrania polityczne . Także uważam iż Pan Handzel to jedyny wybór dla Nowego Sącza.
keisyr
keisyr 1.10.2018, 00:24
Handzel zamiast zajmować sie polityką niech zabierze sie za oczyszczenie bloków Grodzkiej Spłdzielni Mieszkaniowej w Nowym Saczu z zarazy nietoperzy !!!
Tomasz
Tomasz 30.09.2018, 23:48
Popieram , Pan Handzel na Prezydenta ! słuchając jego wypowiedzi, tym razem jest na prawdę bardzo dobrze przygotowany i stara się wychodzić do mieszkańców a to duży +
Darek
Darek 30.09.2018, 23:44
Panowie poniżej chyba przekupieni i boją się Pana Handzla, tak bo jako jedyny przedstawił normalnych ludzi z poza układu, ale wy tego i tak nie doceniacie ! , zarzucacie układy z PO ? - śmieszne ponieważ ludzi z układami PO, my obywatele rozpoznajemy od razu a jednym z tych działań są wasze komentarze . Chcę zobaczyć wasze miny gdy Prezydentem miasta zostanie Pan Ludomir Handzel
Imbir
Imbir 26.09.2018, 21:22
Handzel to ktoś od likwidowania a nie od tworzenia. To zwyczajny karierowicz. W dodatku ukrywa, że jest członkiem PO. Wstydzi się?
keisyr
keisyr 26.09.2018, 21:03
Handzel chce żeby Nowy Sącz rozwijał sie jak .....Muszyna. Dzisiaj Muszyna obumiera, wszyscy młodzi z niej wyjechali do dużych ośrodkow. Była kiedyś taka drużyna w ekstraklasie siatkówki kobiet Muszynianka. Właśnie się rozpadla bo nie było dla kogo grać w Muszynie. No cóż Handzel to zwykly prosty szary człowiek bez pieniędzy i zaplecza. Przed Handlem wszystkie drzwi z inwestycjami dla Nowego Sacza w Krakowie I Warszawie sa zamknięte !!! Dlatego Handzel może zaproponować tylko obumieranie Nowego Sacza jak ...Muszyny !!!
keisyr
keisyr 25.09.2018, 17:22
Kibice Sandecji. Uważajcie na Handzla. W jego sztabie jest zastępca Wójta Chełmiec Pan Bochenek. Ten Pan chciał budować stadion Sandecji na wsi w Chełmcu !!!
keisyr
keisyr 23.09.2018, 23:40
Uwaga na Handzla !!! W jego sztabie jest zastepca wójta Chełmiec Bochenek !!! To dopiero przekręt !!! Ten szaleniec Bochenek chciał utworzyć pseudo miasto Chełmiec !!! Na szczęście Pan Mularczyk zatrzymał tego oszołoma !! Więc Panie Handzel wynocha do Chełmca razem z Bochenkiem !!!
wyborcaNS
wyborcaNS 22.09.2018, 23:38
panie Rybski zapomniałeś co mówiłeś jak ILO otrzymało tarczę herbowa .nagła amnezja bo wybory. Jaki przykład dajesz młodzieży.
wyborcaNS
wyborcaNS 22.09.2018, 00:26
Panie Rybski co ci sie stało. że tak narzekasz na Nowy Sącz, Nie mów . że program opracowali fachowcy tylko jakoś o nich nie mówicie z imienia nazwiska. Bo jacy fachowcy zrobia opracowanie , że wszystko sadeczanom należy sie za darmo. Pamietaj nic nie ma za darmo, ktoś zawsze musi zapłacić.

Pozostałe