W Obiektywie - prezentacja kandydatów na radnych z KW PiS

  • 18.09.2018, 15:00 (aktualizacja 19.09.2018 13:02)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
W Obiektywie - prezentacja kandydatów na radnych z KW PiS
Prezentacja kandydatów do Rady Miasta, kandydujących z list KW PiS.

/briefing prasowy/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kieownik gospody
kieownik gospody 19.09.2018, 23:31
Gosposie trzy
wyborca
wyborca 19.09.2018, 18:05
Jak to się dzieje, że PiS w swojej kolebce che tak bardzo przegrać wybory? Czy Kaczyński faktycznie popiera to co się tu dzieje? Jeśli tak wygląda to w całej Polsce, to przestaje sie dziwić ludziom narzekającym na PiS. Od lat ich popieram ale to co odstawiają teraz to jakaś parodia i napewno nikt z PiSu głosu ode mnie nie dostanie bo to jakaś dziwna klika. Problem polega na tym, że nie bardzo jest na kogo głosować. Jest jakiś kandydat, który nie popiera pomysłu budowy stadionu sandecji? Chetnie na niego zagłosuje wówczas bo wyrzucanie 60 baniek to niezłe szaleństwo. Na koniec dodam tylko - Czernecki , Jurowicz ??? Ludzie co wy chcecie zrobić z tym miastem?
kot
kot 19.09.2018, 10:30
czernecki? buhahaha...już rezygnuję z comedy central...lepsza beka będzie w ntv jak puszcza materiał z sesji...
wyborcaNS
wyborcaNS 18.09.2018, 23:06
Mularczyk twoje miejsce powinno być w szkole o tej porze w Kolejówce. Powiedz wreszcie czy ty przypadkiem nie jestes pedagogiem a podajesz że jesteś psychologiem. Jest chyba róznica, Mularczyk ładnie ustawił ludzi z Solidarnej Polskiej ,brakuje Pana Koguta który by to towarzystwo rozgonił, ale go wczesniej wykończyli. Wicher jesteś bardzo obłudny IWONKO ty pajacu.
keisyr
keisyr 18.09.2018, 22:45
Pani Mularczyk to najlepszy wybór !!! Ma poparcie polskiego Rządu a to gwarantuje duże inwestycje w Nowym Sączu !!!
11111
11111 20.09.2018, 09:08
Zbadaj się dobrze.
11111
11111 19.09.2018, 22:01
do keisyra. i może zrobi to by takie coś jak ty do miasta nie miało prawa wjazdu
Sadecki mieszkaniec
Sadecki mieszkaniec 18.09.2018, 20:43
To ma byc ekipa??!! Czernecki? Jurowicz? I jakies stare babbcie??? Jak oni moga zmienic miasto jak sami nic nie wiedza , nie maja pojecia jal miasto funkcjonuje
Sadeczanie opanujcie sie naprawde chcecie abuvstare babcie zmienialy nasze miasto???
Marian
Marian 18.09.2018, 16:16
Jak to sie stalo, ze pierwsze miejsce na liscie, w jednym z okregow, otrzymala osoba dyscyplinarnie zwolniona z PIS?

Pozostałe