Rozmowa Dnia.

  • 10.09.2018, 15:02 (aktualizacja 19.09.2018 12:59)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż kandydat na prezydenta Nowego Sącza.

Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż kandydat na prezydenta Nowego Sącza.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborcaNS
wyborcaNS 13.09.2018, 23:47
przynajmniej jeden kandydat który ma coś do powiedzenia bez suflera jak
np. Pani Mularczyk , to do komentarza Pana podpisującego się Jerzy.
Krzysiek
Krzysiek 16.09.2018, 00:32
Jeden ? a Pan Handzel odpowiadał nawet na pytania z facebooka na żywo i to też było moim zdaniem w porządku.
prawak
prawak 13.09.2018, 16:25
Czy ktoś może potwierdzić informację że z komitetu Głuca startują czerwoni towarzysze z SLD w postaci Pani Bożeny Kiemystowicz i Pana Kazimierza Sasa?.
Juzek
Juzek 14.09.2018, 22:32
Kombinacje tego Pana sięgają zenitu , więc wszystko jest możliwe.
Piotr
Piotr 14.09.2018, 14:41
Dla tego gościa przecież nigdy nie liczyła się lewica ani nawet Nowy Sącz, tylko kasa, kasa, kasa !!!. Wystarczyło że byłem w SLD przez 10 lat i rozgryzłem Sasa i tą jego sekretarkę na wylot.
Witek Ż
Witek Ż 14.09.2018, 14:22
Jeżeli jest to prawdą to jest to w czystej postaci prostytucja polityczna. SLD wystawia swoje listy bo zbierają podpisy. Wiem to stąd bo sam taką listę podpisywałem. Kazimierz Sas z resztą od dawna nie miał nic wspólnego z lewicą bo głosował tak jak mu Nowak każe. To też teraz posłusznie kandyduje z list Głuca ( Nowaka). Dziwię się tylko członkom SLD że nie zrobili z nim porządku już dawno. Apeluję do mieszkańców aby nie głosowali na takie FARBOWANE LISY
wyborcaNS
wyborcaNS 12.09.2018, 23:10
Bardzo dobry wywiad . Jasne zajął stanowisko w sprawie honorowego obywatelstwa Nowego Sacza dla Konieczki, że czas wyborczy nie jest dobrym czasem na takie uhonorowanie , tak niejednoznacznej osobie , która 4 lata temu wspierała finansowo Handzla a teraz dla osoby średnio rozgarnietej Głuca i Handzla. Chłop wie o czym mówi.
Czekam z niecierpliwością na debate kandydatów, żeby niektórzy się nie wystraszyli Gwiżdża, gdzie obnaży ich niekompetencję z zakresu samorządu.
Jarek
Jarek 13.09.2018, 22:07
Czego się przestraszyli ? tego że potrafi kombinować na swoją korzyść ?, tym razem to nie przejdzie a ludzie nie są ślepi ...
Irenkapol
Irenkapol 12.09.2018, 09:56
Panu to już na prawdę podziękujemy . Lepiej skupić się na Panu Handzlu. Dużo więcej ma do powiedzenia i dużo lepszy program wyborczy. Daje dużo możliwości i ma sporę chęci. Koalicja Nowosądecka - to dobry wybór!
Sindi
Sindi 11.09.2018, 23:29
Jerzy, Pan Jerzy nie musi niczego nadrabiać . Pan Jerzy to Pan Jerzy,smutny Jerzy. Pan Jerzy Gwiżdż pewnie powie coraz więcej, to będziesz Jerzy coraz smutniejszy. Lepiej popędź swego pana do roboty.
haha
haha 12.09.2018, 21:31
co to ? test ćwiczenia mowy ? nie ogarniam hahaha
Jerzy
Jerzy 11.09.2018, 19:24
Pan Jerzy wykupił sobie karnecik na ntv , no nieźle gdzie nie spojrzę tam wypowiedzi tego Pana, teraz próbuje nadgonić swoją kampanię ?, aż dziwne że nikt nie widzi tego przekupstwa ....
Jerzy 2
Jerzy 2 19.09.2018, 21:54
żal dupę ściska
Tomek
Tomek 11.09.2018, 08:19
jak dotychczas najlepszy wywiad wyborczy.Czekam na występ Gwiżdża w debacie. Panie Jerzy trzymam za pana kciuki.
Zosia
Zosia 10.09.2018, 23:58
Gwiźdź powiedział to o czym mówi całe miasto. Honorowy obywatel to powinien być ktoś wybitny i z klasą bo inaczej ten tytuł zejdzie na psy.
Janusz
Janusz 10.09.2018, 22:53
No właśnie 12 lat to trwało , dlaczego ? bo musiał Pan poczekać aż wystartuje na Prezydenta żeby to powiedzieć, i obiecać tylko obiecać.. ...
Tomi
Tomi 10.09.2018, 21:33
Wreszcie ktoś powiedział prawdę o Konieczku i nie bal się. Nie widac zeby inni kandydaci mieli charakter i zabrali glos w tej ważnej dla miasta sprawie.

Pozostałe