Jerzy Gwiżdż - program pomocy osobom niepełnosprawnym

  • 7.09.2018, 12:56 (aktualizacja 19.09.2018 13:01)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Jerzy Gwiżdż - program pomocy osobom niepełnosprawnym
Jerzy Gwiżdż - kandydat na prezydenta Nowego Sącza, odsłania kilku kandydatów na radnych i kolejne punkty swojego programu wyborczego.

Tym razem są to pomysły, które mają pomóc niepełnosprawnym i ich opiekunom.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mateo
Mateo 12.09.2018, 22:34
Ludzie zastanowiliście się, a co jeśli to tylko zagranie polityczne ?, ci którzy znają przeszłość tego Pana na pewno nie oddadzą mu głosu.
Szymek
Szymek 13.09.2018, 22:19
spokojnie to tylko zagranie taktyczne , ale słabo trafione...
Iza niepełnosprawna
Iza niepełnosprawna 9.09.2018, 15:41
Pweł, głosujemy na Ciebie i trzymamy kciuki . Mamy nadziję że z prezydentem Gwiżdżem stworzycie dobry zespół dbający o nas niepełnosprawnych. Paweł, jak Twoje zdrowie? Musisz wytrzymać kampanię, wygrać i nas reprezentować.
wyborcaNS
wyborcaNS 8.09.2018, 23:22
Kandydaci którzy sie prezentowali na konferencji na pewno dopilnuja programu dot. osób niepełnosprawnych, Pan Gwiżdż na pewno dotrzyma obietnic wyborczych dot. osób niepełnosprawnych,
Nie to co Mularczyk gdy był w opozycji naobiecywał cudów osobom niepełnosprawnym gdy będa przy władzy i co wypiął się na nich.
Tomi
Tomi 8.09.2018, 17:19
Ten kto nie może mieć zarzutu do programu to sie czepia skarpetek. Zapewne super z niego inteligent 😂
wyborcaNS
wyborcaNS 8.09.2018, 02:52
fajni kandydaci na radnych
Zosia
Zosia 7.09.2018, 23:30
Świetny program pana Gwizdza, świetnie zaprezentowany, w świetnej aranżacji. Widać profesjonalizm i doświadczenie a konkurencja kipi ze złości i bezradności na fb.
Kima
Kima 7.09.2018, 23:00
Białe skarpety bezcenne !
Zaka
Zaka 7.09.2018, 20:43
Ach te białe skarpety !!!!! Pan 2 i 3 od lewej .
Kasia
Kasia 7.09.2018, 20:39
Jest tam dyrektor szkoły który nie może być radnym . Dlaczego stara się o głosy wyborców które i tak zostaną zmarnowane bo nie zamieni funkcji dyrektora kilka tysięcy złotych na dietę radnego. Oj nieładnie zaczynacie się bawić z wyborcami.
keisyr
keisyr 7.09.2018, 17:26
Okropny starzec Gwiżdż chciał likwidacji ZNTK w Nowym Saczu !!! Czytajcie felieton Prezesa Newag Pana Konieczka !!!
11111
11111 19.09.2018, 22:06
keisyr zobacz na swojego starego a zobaczysz siebie
11111