Rozmowa Dnia

  • 31.08.2018, 21:17 (aktualizacja 19.09.2018 13:04)
  • Nasza TV Sądecka
Rozmowa Dnia
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej Telewizji Sądeckiej jest kandydat na prezydenta Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Ludomir Handzel startuje jako kandydat bezpartyjny z ramienia Koalicji Nowosądeckiej.

Nasza TV Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz J
Tomasz J 13.09.2018, 22:48
Bezpartyjny i to właśnie daje mi największy spokój !, teraz pozostaje tylko wygrać wybory !! trzymamy kciuki bo wierzymy że będzie to najlepszy wybór
Jan
Jan 14.09.2018, 23:07
Także nie podobają mi się te akcje ze strony Pis i Po , popieram KN
Jarek
Jarek 13.09.2018, 22:16
I to jest konkretny kandydat !, jak najbardziej popieram, trzeba dostrzegać nawet najmniejsze problemy które dla nas jako mieszkańców są na prawdę istotne , a niektóre miejsca i masakryczna jakość powietrza, zwłaszcza w sezonie grzewczym to tragedia !!!
SądecznainNS
SądecznainNS 13.09.2018, 00:42
Rewelacyjne wystąpienie, poruszone istotne kwestie. Pani redaktor chce zrobić karierę, reklamuje swoje kompetencję, TVP już po nią jedzie! Wszystkie komentarze ewidentnie oponentów na urząd prezydencki. PiS PO PSL jedna masa. Pan Zegzda nie ma startu, Pani Mularczyk kompetencji, mąż w Wawie nic nie zdziałał dla NS ? Dziura na dziurze - wstyd!! Gdy zbliżają się wybory, nagle na wszystko znajdują się pieniądze.. Pan Handzel nie idzie po urząd na pieniądze, idzie po odbudowę Nowego Sącza.
keisyr
keisyr 6.09.2018, 21:43
Panie Handzel skoro jest w Pana sztabie zastępca wójta Chełmca Pan Bochenek co razem ze Stawiarskim chcieli utworzyc miasto Chełmiec to wynoś sie Pan razem z Bochenkiem do Chełmca !!!
11111
11111 19.09.2018, 22:10
popatrz w lustro a zobaczysz tego co cię spłodził. Paskuda
NowyNowySącz
NowyNowySącz 7.09.2018, 22:05
Super argument Pan sobie wyszukał, najprościej posłużyć się drugą osobą i przypisać jej poglądy komu innemu..... ale spokojnie Pan Handzel wie co robi, jest stanowczy dlatego z Koalicją dadzą radę .
Darek W
Darek W 5.09.2018, 23:08
W pełni popieram Pana Handzla, tym razem musi się udać. Jak widzę kombinację z partii Pis i Po to aż się nie dobrze mi robi !!. Z Koalicją Nowosądecką Nowy Sącz i większością mieszkańców na pewno pójdzie to w jak najlepszą stronę . Coś mi mówi żebym na was głosował ;)
Janek
Janek 6.09.2018, 20:47
A już myślałem że tylko mi się tak wydaje , popieram ! - Janek
keisyr
keisyr 5.09.2018, 18:26
Panie Handzel, ma Pan koło siebie zastępce wójta gminy Chełmiec Pana Bochenka. Ten Pan razem z wójtem chcieli utworzyć miasto Chełmiec co jest działaniem przeciw Nowemu Saczowi !!!
keisyr
keisyr 4.09.2018, 16:14
Panie Handzel darmowa komunikacja miejska ? To na drugi dzień nie bedzie ani jednego całego siedzenia w autobusie !!! Wszystko zdewastuje sądecki plebs !!! Bedzie jak na stawach w Starym Saczu. Tam też było za darmo a efekt to wyrwane krany, oprawy óswietleniowe, skradzione pojemniki na mydło, ani jednej żarowki itp
11111
11111 19.09.2018, 22:12
plebesem to jesteś ty ofiaro i myślę że ostatnim w Nowym Sączu
Julek
Julek 5.09.2018, 18:58
Aha czyli teraz nie chcemy darmowej komunikacji miejskiej bo jesteśmy dewastatorami !! , człowieku co ty piszesz za bzdury !! komunikacja miejska powinna być darmowa i popieram ten temat . Nie wszyscy są tacy jak myślisz .
Nowosądeczanin
Nowosądeczanin 4.09.2018, 09:13
Dlaczego GSM tylko remontuje istniejące parkingi. Działając w ten sposób nie przybędzie miejsc parkingowych. Wystarczyłoby trochę pomyśleć i ilość miejsc parkingowych (przy okazji remontów istniejących parkingów) mogłaby wzrastać. Czyżby kłopot z ludźmi, którzy potrafią coś mądrego wymyślić?
telewidz
telewidz 4.09.2018, 09:12
ktoś tu pisze, że debata on line wypadła lepiej? dla kogo lepiej? chyba dla pana kandydata. tu gdzie padają konkretne pytania i redaktorce nie da się wcisnąć kitu no to raczej cieniutko. wszystko za darmo. tylko jak pada pytanie ile to będzie kosztować to odpowiedzi nie ma. dajcie spokój. obiecać można wszystko tylko co później.
Sebo
Sebo 4.09.2018, 20:19
Przecież nie da się tego obliczyć w kilka minut !, to że się da zrobić darmowe parkingi to nie problem w wielu innych miastach już są i nie ma problemu. Poza tym szczerze mówiąc i tak jest mało miejskich parkingów , widziałem rozmowę online i doceniam chęci. Jeśli o mnie chodzi 100% poparcia.
słuchacz
słuchacz 4.09.2018, 08:40
Słucham i nie moge.. w wielu przypadkach Pan Handzel Nieprzygotowany! Tragedia.. nie nadaje sie na prezydenta!
Przemek C.
Przemek C. 4.09.2018, 20:32
być może sam nie wierzy że zostanie prezydentem ;) , mimo to program dobry i ma moje poparcie, widać że próbuje wyjść do ludzi i naprawdę chce pomóc ! , a pozostali kandydaci którzy załatwili sobie 100% plan za miliony mogą spadać bo chodzi im tylko o pieniądze ....
Zosia
Zosia 4.09.2018, 08:34
Panie Handzel niech pan zmieni bilbordy bo wygląda jak jakiś nie całkiem rozgarnięty dzidziuś
Jakuba
Jakuba 3.09.2018, 22:49
Dziękujemy za transmisję online na facebooku ! oby takich transmisji było więcej, macie moje poparcie !
Mateusz
Mateusz 3.09.2018, 18:55
Panie Handzel skończ waść wstydu oszczędź. Kasa to chyba będzie ale do Pana kieszeni tak jak w spółdzielni jak innych spółkach w których Pan jest i był.
wyborcaNS
wyborcaNS 3.09.2018, 18:31
może Pan Handzel wypowie się o pracy w LOT oraz co robił przez ostatni rok.
Jestem ciekaw ile zarobił Pan Handzel jako członek zarządu w miasteczku multimedialnym. gdzie jest CBA. Rząd dał więcej pieniedzy na miasteczko multimedialne niż na obwodnicę pólnocną. To chyba żle swiadczy o menadżerze Handzlu. Obwodnica Pólnocna jest użytkowana natomiast miasteczko jest zamknięte na trzy spusty , i z wartości 100 milionów złotych jest warte 30 milionów. Takiemu człowiekowi powierzyc miasto to tragedia dla Nowego Sacza. Prosze posłuchać wywiadu jak dziennikarka go wypunktowała a on się wił jak piskle.
Panie Zbigniewie nie trzeba byc przekupionym tylko trzeba bacznie obserwować rzeczywistość sądecką. Chyba Pan jest przekupiony,
PoProstuObywatel
PoProstuObywatel 4.09.2018, 21:17
Czytałem pozostałe Pana wpisy i i nie tylko, pisze Pan jako "wyborcaNS" ale także "Mateusz" , krytykuje Pan każdy krok Koalicji oraz Pana Handzla , wiem także iż popiera Pan Pana Gwiżdża, o innych Pana gierkach nie wspomnę , też dobrze znam temat i Pana Handzla, dlatego piszę w jego obronie, bo Pana oszczerstwa są poniżej ludzkiej godności . Boicie się wygranej Pana Handzla ? , bardzo bobrze bo ma u Nas sporą grupę poparcia !
Arek
Arek 5.09.2018, 23:04
Przyznam ci rację
Mateusz
Mateusz 3.09.2018, 18:30
Panie Handzel weź Pan sobie młotek i j...ij się pan nim w ten przekupiony poniemiecki dekiel. Pierdzielisz pan i kłamiesz.W ilu spółkach był Pan a miasteczko multimedialne? też Pan, Sącz będzie sprzedany.
Adam NS
Adam NS 4.09.2018, 20:24
Człowieku o czym ty piszesz ? chyba nie z NS jesteś jeśli nie słyszałeś o MMC Brainville !? - po co mieszać w to Pana Handzla skoro i tak nic nie mógł zrobić ? młotkiem to teraz sam sobie możesz ....
japa
japa 3.09.2018, 14:25
ble ble ........oj słabiutko słabiutko panie kandydacie
nie przygotowany.
Zbigniew
Zbigniew 2.09.2018, 22:23
Pan wyborca NS chyba przekupiony, i widać iż nie był Pan na ani jednym spotkaniu !, dlatego proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie. Każde spotkania z mieszkańcami jest ważne !! w końcu to my wybierzemy odpowiedniego prezydenta, a Pan Handzel na pewno zdobędzie odpowiednie poparcie.
Wyborca
Wyborca 2.09.2018, 08:37
Panie Handzel! Był pan w radzie nadzorczej Miasteczka Multimedialnego chyba reprezntując p. Górskiego. Jak to jest źe wycena tgo Miasteczka wskazuje źe jest ono połowę warte tego ile wzięto na jego bydowę z publicznej kasy? Czy pana juź pytał o to prokurator?. Ile pan zarobił będąc w tej radzie nadzorczej? Moźe z tych pieniędzy sfinansuje pan darmową komunikację. I wyborcy mają panu zaufać?
Zosia
Zosia 1.09.2018, 23:15
Tylko nie to i ten. Jakby się urwał z choinki albo spadł z księżyca. A tak ma wyglądać prezydent miasta? Wolne żarty!
Janusz
Janusz 3.09.2018, 22:54
To chyba nie widziała Pani pozostałych wyborców, jeszcze większa cienizna... !
Piotr
Piotr 1.09.2018, 23:11
A Pan "wyborca NS" co tak naciska na Pana Handzla ?, przedstawił program najbardziej odpowiedni dla Nowego Sącza ! inni wolą inwestować w "zieleń, parki drzewa" nic nam z tego jeśli powietrze nadal będzie zanieczyszczone !! a darmowe parkingi mają być dla nas obywateli i bardzo podoba mi się ten pomysł.

Pozostałe