W Obiektywie - prezentacja programu wyborczego kandydata na prezydenta J. Gwiżdża

  • 28.08.2018, 15:12 (aktualizacja 28.08.2018 17:30)
  • red
W Obiektywie - prezentacja programu wyborczego kandydata na prezydenta J. Gwiżdża
Jerzy Gwiżdż oficjalnie ogłosił rejestrację swojego komitetu wyborczego (KWW Jerzego Gwiżdża Samorządny Nowy Sącz) oraz zaprezentował swój program wyborczy.

Jerzy Gwiżdż jest siódmym kandydatem, który powalczy o urząd prezydenta Nowego Sącza.

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szymon
Szymon 13.09.2018, 22:29
Niestety ale to nie ma szans, wiemy dobry kamerzysta sporo zdziała a Pan Gwiżdż ma dużo pieniędzy na takie polityczne gierki więc mojego poparcia nie otrzyma.
sądeczanin
sądeczanin 10.09.2018, 13:14
Program pana Gwiżdża bardzo dobry to pisarczyki konkurentow diabli biorą i gryzmolą co im ślina na jezyk przyniesie
MaciusPL
MaciusPL 4.09.2018, 15:36
Pan Gwiżdż już próbował w wyborach i niestety nic dobrego z tego nie wynikło .. powinniśmy dać szanse Panu Ludomirowi z Koalicji Nowosądeckiej!
BartoszWW
BartoszWW 4.09.2018, 15:35
Tylko lepszy Nowy Sącz dzięki Koalicji Nowosądeckiej!
Piotr
Piotr 3.09.2018, 23:03
To ma być gorący temat ?, dzisiejsza transmisja Koalicji Nowosądeckiej na facebooku wypadła dużo lepiej !! - i to Oni wychodzą do ludzi
Marcin
Marcin 2.09.2018, 22:52
hahaha większość komentarzy za to chyba bot pisał, nie przypominam sobie żadnych spotkań czy ustaleń co do Pana programu ale do wyborów jeszcze trochę więc może jeszcze się odbędą ..
Tomek
Tomek 2.09.2018, 22:16
Program może i przygotował ale do jego realizacji daleko, a widząc poprzednie działania to nic z tego nie będzie !
wyborcaNS
wyborcaNS 2.09.2018, 12:56
Panie Janie kogo szukają wyborcy w wyszukiwarce google, skoro nie szukaja Pana Gwiżdża to chyba świadczy o tym , że Pana Gwiżdża nowosądeczanie znają.
wyborcaNS
wyborcaNS 31.08.2018, 22:13
komentarz Pana Jana , Pan to chyba tu jest przejazdem z Madagaskaru.To tam jest twoj okreg wyborczy Panie Janie
Jan
Jan 31.08.2018, 22:04
Co ?? a skąd to poparcie chyba od kosmitów !, nawet znajomi pierwszy raz słyszą o takim kandydacie, ktoś tu pięknie mydli ludziom oczy ...
wyborcaNS
wyborcaNS 31.08.2018, 17:41
Brawo Panie Gwiżdż , super program popieram Pana od dawna , samorząd zna od podszewki ma Pan mój głos
Matylda
Matylda 29.08.2018, 23:24
Czytelny precyzyjny program wyborczy. To co w Nowym Sączu nalezy zrobic. Nie mowmy, ze nic nie zostalo zrobione albo tylko sikajacy rycerzyk. Kto tak pisze to chyba jest slepy a i niech poczyta troche ksiazek to sie dowie o pewnych symbolach.
Piotr
Piotr 29.08.2018, 09:22
Pan Gwiżdz przedstawił program realny, do zrealizowania. W swoim programie nie pominął żadnej grupy wiekowej nowosądeczan. Myslę, że przekona do siebie sadeczan. Powodzenia Panie Gwiżdż
Wicek
Wicek 29.08.2018, 10:00
Bardzo realny program.... postawienie na każdym rogu ulicy sikających rycerzyków, kilku donic z kwiatami i na tym koniec. A układ komunikacyjny w mieście i regionie jak leży tak dalej będzie leżał. Polityka senioralna i pomoc młodym również
Mavi
Mavi 28.08.2018, 22:56
super gość, ma mój głos
Obserwator
Obserwator 28.08.2018, 22:36
Mój kandydat, nie musi niczego udowadniać. Panu Gwiżdżowi nie jest obojętny Nowy Sącz . Kto nie widzi zmian w Nowym Saczu to jest albo slepy albo nie chce widziec zmian na lepsze.
obserwator
obserwator 28.08.2018, 22:29
Nie moge doczekac się debaty między kandydatami, Gwiżdż podniósł poprzeczkę. Reszta będzie musiała odrobić lekcję. Na pewno bedzie najbardziej atakowany ale ze swoim błyskotliwym intelektem położy to całe towarzystwo na łopatki. Swietna prezentacja programu i wreszcie jakaś nowa postać w otoczeniu kandydata a nie te same twarze które sa w otoczeniu konkurecji.
Antoni
Antoni 28.08.2018, 22:17
ale dał bardzo inteligentnie do zrozumienia niektórym kogo kandydaci reprezentują.
Antoni
Antoni 28.08.2018, 21:42
widać, że samorządowiec bo wie o czym mówi, bardzo kulturalny i inteligentny gość, Z tej całej 7 najbardziej wyrazista postać na prezydenta Nowego Sącza. Takiego nam trzeba.
Kasia
Kasia 28.08.2018, 20:41
Rewelacja to jest człowiek, który wie o czym mówi. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Odpowiada precyzyjnie na pytania - widać że czuje problemy sadeczan. TYLKO PAN JERZY GWIŻDŻ
wyborcaNS
wyborcaNS 28.08.2018, 20:21
wreszcie kandydat który mówi rzeczowo co by zrobił gdy zostanie prezydentem, Mówi jaką władzę ma prezydent a nie mówić o wszystkim co nie jest w gestii prezydenta.

Pozostałe