Rozmowa Dnia.

  • 8.08.2018, 15:11 (aktualizacja 08.08.2018 18:25)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest Iwona Mularczyk kandydatka PiS na prezydenta miasta.

Gościem programu jest Iwona Mularczyk kandydatka PiS na prezydenta miasta.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monia
Monia 11.08.2018, 12:23
Druga tura Gwiżdż kontra Zegzda. Idę o zakład że tak będzie. A z tą panią to jakiś przykry warszawski żart.
Ewa
Ewa 10.08.2018, 11:33
Pani z wywiadu mówi, że chce zatrzymać młodych, oczywiście nie podając ani jednego konkretnego rozwiązania, po czym chce budować Sądeczankę i szybką kolej do Krakowa 9 (co nie jest kompletnie zadaniem prezydenta), żeby można było tam do pracy dojeżdżać. Jezuniuuuuuuuuuuuuu!
Jacek
Jacek 10.08.2018, 11:30
A jeszcze jedno: mówi się otwrtośĆ a nie otwartoś!
Jacek
Jacek 10.08.2018, 11:29
Mieszkańcy, dla Mieszkańców - frazesy na okrągło. Zero konkretów. Jak się pojawia konkretny temat natychmiast występuje całkowite zagubienie. No i wreszcie aparycja. Strój wygląd też świadczą o człowieku.
Katarzyna
Katarzyna 9.08.2018, 23:21
Rany Boskie! co to jest? Pokażcie to prezesowi Kaczyńskimu niech zobaczy i posłucha.
Antek
Antek 9.08.2018, 16:53
coś Pani Iwonie nie wyszło spotkanie w Piątkowej. ona nie wie co sie dzieje jest zagubiona jak mała dziewczynka. Gdzie ją porównywać do Pana Gwiżdża . Ona mówi co jej powie Pan Arkadiusz zero inteligencji, jest taką papużką swojego męża, tylko się ośmiesza.
Obserwator
Obserwator 9.08.2018, 16:29
Dlaczego na te wszystkie spotkania chodzi z mezem? Odpowiedz jest prosta...sama sie nie zna na tych rzeczach bo skad to maz prowadzi spitkania a pani kandydatka od scalania tylko patrzy.
Tak samo bedzie jako prezydent....a sorry nie bedzie bo spokeczemstwo nie jest glupie
Aramis
Aramis 8.08.2018, 23:55
lepiej by się zaprezentował kot Pana Prezesa, żenada. Pani Iwona obniża poziom dyskusji o Nowym Sączu. Posiada tylko znaczek PISu który wyżebrał mąż Aruś u Prezesa. Jestem ciekaw czy ktoś słyszał o jej działalności politycznej lub społecznej. Jestem ciekaw jaki z niej pedagog. czy tak skuteczna jak jej mąż dla sądecczyzny.
wyborca NS
wyborca NS 8.08.2018, 23:18
co zrobił dla Nowego Sącza Pan Mularczyk tak się długo zastanawiałem i nie moge nic znależć poza gadaniem przez samego Mularczyka jaki to on jest skuteczny. Myslę że taka sama jest Pani Iwona. Nic sie nie dowiedziałem co ona chce zdziałać dla Sącza, tylko mówi o sądeczance i kolei a wiadomo że nie powstanie, Wstyd mi za taką mieszkankę z mojej dzielnicy, że taki nepotyzm panuje u Mularczyków. Załatwił dla sącza u prezesa Kaczyńskiego katastrofę dla mieszkańców królewskiego miasta Nowego Sącza w postaci kandydatury swojej żony.
wyborca NS
wyborca NS 8.08.2018, 22:57
oj głupiutka jestes pani Iwonko, ja też się różnymi sprawami interesuję i nie kandyduje na urzad prezydenta.

Pozostałe