Rozmowa Dnia.

  • 30.07.2018, 14:28 (aktualizacja 30.07.2018 17:50)
  • red.
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż v-ce prezydent Nowego Sącza.

Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż v-ce prezydent Nowego Sącza.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Letycja
Letycja 19.08.2018, 08:56
pierdu...pierdu Helenka,kuku to zrobili Gwiżdżowi.Musiał chłop jeździć wkółko żeby dojechać do domu
Helenka
Helenka 17.08.2018, 19:15
Jak mi Pan odda 50 zł za mandat, który dostałam za zakaz skrętu w lewo w Młyńską, bo chciał mieć Pan mniejszy ruch pod domem, to zagłosuje na Pana ;) hahaha
wyborca NS
wyborca NS 31.07.2018, 22:35
bardzo przyjemnie się słucha pana prezydenta Gwiżdża wie o czym mówi a nie jak Pani Iwonka która tylko mówi co jej mąż napisze. Jestem bardzo ciekaw jak to udzielała wywiadu 30 lipca br.dla RDN Nowy Sącz, to dziennikarka powiedziała, że nagranie było wcześniej nie na żywo , gdyz jest bardzo zapracowana , myslę że bała się na żywo odpowiadać na pytania , chyba mąż jej pisał na kartce odpowiedzi i musiały być cięcia. Jestem ciekaw jak będa debaty to będzie chyba łącze z domu aby mógł jej mąż podawać odpowiedzi. Chyba była zapracowana robieniem sniadania swojemu mężowi a nie zapracowana dla dobra mieszkańców.
Pozdrawiam i uważam że Pan Gwiżdż tych wszystkich kandydatów bije na głowę, może i jest łysy ale jest łebski facet. Lesia maja chyba juz dość w Krakowie więc to chce się dostać do Ratusza i niech nie czuje się zwycięstwem bo pycha jest zgubna.
Bożena
Bożena 31.07.2018, 22:20
zgadzam się z Kasią i studentem
Ubik
Ubik 31.07.2018, 20:34
Panie Jerzy. Czy Pan w ogóle umie się uśmiechać? Co się z Panem stało?
Kumpel
Kumpel 31.07.2018, 17:10
Dajcie Panu Gwiżdżowi rządzić to zobaczycie , że miasto będzie sie rozwijało. To jest facet który wszędzie pójdzie nie tak jak do tej pory mało ruchliwy prezydent Nowak. Przypomnijcie sobie lata Jego prezydentury . Coś się działo w Nowym Sączu.
Antek
Antek 31.07.2018, 16:22
podpisujący keisyr tyś to chyba na głowę upadł co zrobił Mularczyk dla Sącza tylko obiecuje gruszki na wierzbie, królewskie miasto t to nie zacofani ludzie którzy na niego głosują. Gdzie tu porównywać Gwiżdża do tego Mularczyka. Musi sie dużo jeszcze Aruś nauczyć
Wanda
Wanda 31.07.2018, 15:35
Super wywiad! Powodzenia
Brygida
Brygida 31.07.2018, 15:23
Cieszę się ze kandyduje P. Jerzy Gwiżdż na prezydenta miasta Nowego Sącza. SUPER SUPER SUPER. W koncu Ktos komu zalezy na naszym mieście. On sprosta oczekiwaniom sadeczan. Nie zawiedzie nas.
Antek
Antek 31.07.2018, 12:39
Super gość masz mój glos
Ola
Ola 31.07.2018, 11:41
TYLKO PAN JERZY GWIŻDŻ
Kasia
Kasia 31.07.2018, 09:48
Pan Jerzy Gwiżdż to jedyny wyksztalcony i doświadczony kandydat na prezydenta miasta Nowego Sącza. Bardzo się cieszę że rozważa kandydowac. Myślę że jako główny prezydent przeprowadzi w Sączu wiele potrzebnych inwestycji.
student
student 31.07.2018, 08:03
Gwiżdżu masz mój głos!
Robi
Robi 31.07.2018, 00:45
To zupełnie inna jakość niż ta pani z PiS i ten pan z PO. Pan Gwiżdż ma klasę i budzi szacunek
Tadek
Tadek 30.07.2018, 22:08
Super facet!!!
przyjaciele
przyjaciele 30.07.2018, 21:14
startuj Jurek, nie oglądaj się na Iwonkę i Leszka. Trzymamy kciuki,
Powodzenia
sądeczanin
sądeczanin 30.07.2018, 21:10
Jak słuchałem wywiadu z posłem Czerwińskim, że najpierw powinien być przygotowany most zastepczy na Dunajcu w związku budową nowego to wolę prezydenta prawnika niz inżyniera Czerwińskiego i pytam sie gdzie miałby powstać zastępczy most, chyba 10 metrów od nowego mostu na ul, Tarnowskiej, Panie Jurku trzeba kandydować i realizować swoje pomysły bo mniemam , że cały czas jesteś lojalny w stosunku do swojego pryncypała Nowaka, To świadczy o klasie Pana Gwiżdża , który zawsze był lojalny w stosunku do prezydenta Nowaka i nigdy publicznie nie wyrażał sie negatywnie o poczynaniach Nwaka,
keisyr
keisyr 30.07.2018, 21:10
Pan Nowak razem z Panem Gwiżdzem i innymi kolesiami w ciagu 12 lat doprowadzili do ruiny Nowy Sacz. Przeżerali publiczne pieniądze tak że na inwestycje w mieście już nie starczyło. Przyklad stadion Sandecji !!! Dlatego tej lokalnej sitwie w skladzie Nowak, Gwiżdż, Piech, Głuc, Michałowski itp. nie wolno już dawać ani grosza. Stąd Prezes Kaczyński powiedział dość marnowania publicznych pieniędzy I wyrzucił Nowaka z Ratusza !!! Teraz Prezydentem Nowego Sacza będzie Pani Mularczyk ktora gwarantuje że wielkie pieniądze na rozwój miasta płynące z Warszawy bedą wlasciwie wydawane. Jeżeli Rząd PiS ma dawać pieniądze na rozwój Nowego Sacza to miastem musi rządzić człowiek zaufany rządowi, rekomendowany przez partie. Taką osobą jest Pani Mularczyk.
Pani Mularczyk napewno rozgoni tę Ratuszową sitwę po objeciu wladzy. Sitwę z Nowakiem na czele mam nadzieje bedą czekać dlugie rozmowy z prokuratorem !!!
mieszkaniecNS
mieszkaniecNS 30.07.2018, 20:56
dobrze by było gdyby startował na prezydenta, i wygrał a nie jakaś Iwonka.
Gościu zjadł zęby na pracy w samorządzie i dobrze powiedział, że samorządowiec powinien współpracować z każdym rządem a nie jak Tomaszek Poręba z PISu że jak nie Iwonka to Nowy Sącz nic nie dostanie, To jest typowe myślenie aparatczyka. Popieram Gwiżdża ,
wyborca
wyborca 30.07.2018, 20:46
super gość gdzie go porównywać do Pani Iwonki i Pana Leszka, Trzeba mieć doświadczenie życiowe jak mówił a nie legitymację PIS lub PO i KOD

Pozostałe