Połączenia kolejowe na Sądecczyźnie

  • 14.05.2018, 18:22
  • red.
Połączenia kolejowe na Sądecczyźnie
Konferencja prasowa posła Arkadiusz Mularczyka, dyrektora małopolskiego oddziału Przewozów Regionalnych i Komitetu Obrony Połączeń Kolejowych na Sądecczyźnie.

Temetem konferencji był transport kolejowy jako alternatywa dla zamkniętego mostu heleńskiego.

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator sceny
obserwator sceny 3.06.2018, 07:10
No tak, nie udało się Cebuli dostać do Rady Miasta z list lewicy to teraz przykleił się do prawicy. Ludzie uważajcie na tego typu chorągiewki. Im nie chodzi o dobro miasta czy regionu tylko o swoje partykularne interesy
negat
negat 22.05.2018, 23:42
Panie pośle spróbuj Pan kandydować na wójta Chełmca może kupi Pana opowieści jaki Pan jest wpływowy i co Pan nie może zrobić, może to kupi lud który do tej pory wybierał Stawiarskiego ale nie Nowy Sącz.
tolek
tolek 21.05.2018, 22:52
pośle Mularczyk czemu nie jesteś w sejmie razem z niepełnosprawnymi, politycznie się nie opłaca jak 6 lat temu, Ty cały czas udajesz. że coś robisz.
olo
olo 20.05.2018, 22:31
wybory się zbliżaja bardzo chciałbyś być prezydentem w Sączu, sądeczanie nie dadzą się nabrać na twoje obiecanki, co ty potrafisz zrobić.
keisyr
keisyr 18.05.2018, 19:42
Panie Pośle Mularczyk,
Mój pierwszy list może nie oddał mojego stosunku do Pana działalności. Jestem bardzo surowym recenzentem, ale popieram Pana za to co Pan robi dla Nowego Sącza. W szczegolności za:
- zablokowanie powstania miasta Chełmiec
- plan utworzenia z Nowego Sacza centrum komunikacyjnego dla regionu
- stwierdzenia że Sandecja wypadła z ekstraklasy bo nie było stadionu
- starania o budowę drogi ekspresowej Nowy Sacz - Brzesko i kolejowej Nowy Sacz-Kraków
Jeżeli przedstawi Pan wizję Nowego Sacza jako stolicę województwa tarnowsko-sadeckiego lub co najmniej ponad 100 tys aglomerację powstałą z połączenia sąsiednich miejscowośći to ja i moje środowisko poprze Pana w wyborach prezydenckich !!!
Niech Pan odetnie się od Prezydenta Nowaka !!!
Prezydent Nowak i jego kolesie są skończeni !!! Oni zrobili z Nowego Sacza dziadownię !!!
P.S.
Niech Pan nie zapomni wybudować ekstraklasowy stadion dla Sandecji na 10 tys widzów !!!
mam dość tych u koryta
mam dość tych u koryta 15.05.2018, 20:16
Wybory, wybory, wybory. Pora wszystkich naszych polityków z Nowego Sącza odesłać na boczny tor...
biko
biko 14.05.2018, 22:25
czy ty pośle coś zrobiłeś dla Nowego Sącza, tylko mówisz a nic do końca nie umiesz doprowadzić. Lepiej daj sobie chłopie spokój i nie mieszaj więcej.
keisyr
keisyr 14.05.2018, 20:28
Panie Pośle Mularczyk
Mowi Pan o czymś co już dawno powinno być zrealizowane ! Nowy Sącz powinien być albo stolicą województwa sądecko-tarnowskiego albo miastem liczącym ponad 100 tys. mieszkańcow powiększonym z połączenia sasiednich wsi. W obu przypadkach powinien stanowic centrum dla regionu w każdym jego aspekcie. W aspekcie komunikacyjnym powinno funkcjonować multimodalne regionalne centrum przesiadkowe przy dworcu PKP łączące komunikacje kolejowa, autobusową dalekobieżną, komunikację miejską taxi i rowery. Obecny dworzec autobusowy spółki MDA z Krakowa na Placu Dąbrowskiego to robienie z Nowego Sacza ciemnogrodu !!! (pasażerowie biegają kilka kilometrów z walizkami pomiędzy dworcami)
Nie funkcjonowanie Nowego Sącza w kształcie stolicy regionu to wina Pana kolegi, Prezydenta Nowaka, ktorego usuniemy ze stanowiska za zrobienie z Nowego Sacza dziadowni, również tej w zakresie komunikacji !!!

Pozostałe