"Piosenka o nadziei"

  • 10.05.2018, 12:13 (aktualizacja 10.05.2018 15:29)
  • red.
"Piosenka o nadziei"
Prawykonanie piosenki, która jest prezentem dla Sądeczan z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Autorem słów i muzyki jest Andrzej Górszczyk a utwór wykonuje Izabela Szafrańska z towarzyszeniem Studia Piosenki Pałacu Młodzieży.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jarek
jarek 11.08.2018, 15:38
Zero głosu porażka lansuje się czymś innym
michał
michał 15.07.2018, 13:46
Dobrze robi lubi chłopców
:)
:) 14.09.2018, 11:31
Cos nie wyszło ?;)
Michał
Michał Wczoraj, 15:01
Na szczęśćie nie ha ha ha
igor
igor 18.05.2018, 16:30
Dla mnie też porażka
...
... 14.09.2018, 11:32
Porażka to Ty jestes
L
L 17.05.2018, 22:26
Marek puknij się puknij bo na
żywo podkład muzyczny wykonywał p. Zygmunt z Pałacu Młodzieży. Zamiast KIPIEĆ zazdrością zrób coś dobrego i przyjemnego dla ludzi za swoje pieniądze
marek
marek 18.05.2018, 15:03
rozumiem że pan zygmunt wykonuje aranżacja Pawła Sokołowskiego i podszywa się pod kogoś pozdrawiam
nick
nick 3.09.2018, 14:29
Aranżacja nie jest Pawła Sokołowskiego. Paweł nie wspólpracuje z Izą od jakiegoś czasu...
Gość
Gość 14.09.2018, 11:51
Dokładnie...
markowa
markowa 16.05.2018, 23:55
Marek, puknij się w glówkę t ci się może słuch i oczy poprawią
Marek
Marek 17.05.2018, 12:50
Sam się puknij muzyka z podkładu i tyle nie mówię o spiewie a aranżacja to co innego niż spiew
marek
marek 15.05.2018, 15:36
Dla mnie porażka brak aranżacji puszczone z płyty
Roberto
Roberto 15.05.2018, 00:17
Izuniu, jesteś niesamowicie utaletowana. Pozdrowienia od mieskanca Torino dla sadeczan i Izuni
TOLA
TOLA 14.05.2018, 16:34
Super. Tylko ci co piszą do Sadeczanin.info marudzą i to ne na temat. To nie piosenka o moście heleńskim tylko o nadziei.Ale widać są maruderzy bez nadziei.
Ada
Ada 12.05.2018, 15:56
Fenomenalne wykonanie. Gratulacje!
j
j 12.05.2018, 14:00
Jestem ciekaw z jakiego to podkładu bo czyjeś aranżacje są zabronione
Marzena Sz.
Marzena Sz. 12.05.2018, 11:49
Piękna piosenka i śliczne wykonanie oraz mądre wprowadzenie w klimat piosenki przez prezydenta. Może redakcja poda gdzie i od kiedy można kupić bilety na recital Szafrańskiej, który ma być w Ratuszu 5 lipca jak wyczytałam na fb.
patriota
patriota 11.05.2018, 23:09
Gwiżdżu jesteś super gościem . startuj na prezydenta miasta Nowego Sącza
Miki
Miki 11.05.2018, 20:33
Iza jest doskonała
grodek
grodek 11.05.2018, 17:28
Gwiżdż to potrafi trafić w gusta sądeczan , piękny wokal, słowa piosenki
gero
gero 11.05.2018, 17:23
dzięki Gwizdzowi dowiedziałem sie że mamy taki piękny głos w mieście. Brawo Gwiżdż i Iza
Krystyna
Krystyna 11.05.2018, 14:29
Piosenka piękna, wspaniale zaśpiewana przez Izabelę Szafrańską z towarzyszącym Studiem Piosenki Pałacu Młodzieży. Brawo!
Maciek
Maciek 11.05.2018, 08:52
Izka,brawo!Jesteś super.
muzyk
muzyk 11.05.2018, 00:39
Ta piosenka i ten wokal Szafrańskiej to coś niebywałego. Brak słów żeby wyrazić piękno tego utworu.
zorro
zorro 10.05.2018, 23:58
Izuniu, uwielbiam Ciebie i Twój śpiew
przyjaciele Jerzego
przyjaciele Jerzego 10.05.2018, 22:44
Ta przepiękna Piosenka o nadziei ma łączyć Sądeczan w roku 100-lecia odzyskania niepodległości.Dlatego jej inspirator Jerzy Gwiżdż prosił o nie łączenie tego przecięwzięcia z polityką.Jako przyjaciele Jerzego Gwiżdża a także z Jego upoważnienia prosimy internautów o uszanowanie tej prośby.Piosenka o nadziei na to zasługuje.

Pozostałe