Rozmowa Dnia.

  • 27.04.2018, 15:41 (aktualizacja 29.04.2018 10:13)
  • red.
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż v-ce prezydent Nowego Sącza.

Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż v-ce prezydent Nowego Sącza.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hero
hero 3.05.2018, 21:40
super gość
gero
gero 1.05.2018, 22:06
Gwiżdż ma predyspozycje aby być prezydentem
student
student 1.05.2018, 01:11
oldek! tak właśnie zrób. I odezwij się potem bo jestem pewien że spotkanie z prezydentem Gwiżdżem mile Cię zaskoczy bo to wyjątkowo fajny facet.
Mariusz
Mariusz 30.04.2018, 23:38
Powtarzam to po raz setny!
Gwiżdż na prezydenta tego miasta, może odzyskamy siłę!
piotrek
piotrek 30.04.2018, 23:13
zgadzam się ze studentem. że Gwiżdż jest człowiekiem inteligentnym. oczytanym i jest wspaniałym rozmówcą.
oldek
oldek 30.04.2018, 13:53
student_ ty poważny jesteś. no to co mam zapukać i wejść i co powiedzieć. dzień dobry, chciałem pana poznać osobiscie...
keisyr
keisyr 30.04.2018, 12:31
Panem Gwiżdżem powinien zainteresowac sie prokurator !!!
Trzeba ustalić udzial tego Pana w wyprowadzeniu publicznych pieniędzy z Nowego Sącza do wsi Nieciecza za wynajem stadionu dla Sandecji !!! Z tych wydanych publicznych pieniedzy nie mieli żadnego pożytku mieszkańcy Nowego Sącza ponieważ nie widzieli swojego klubu w ekstraklasie !!!
student
student 29.04.2018, 23:01
Myślałem jak oldek dopóki osobiście nie poznałem prezydenta Gwiżdża.Okazało się że to wyjątkowo serdeczny, dowcipny, wesoły, oczytany, bardzo inteligentny człowiek. Ma twarde zasady ale jest bardzo otwarty na dyskusję z każdym kto ma inne poglądy i na młodych ludzi. A pewność siebie i stanowczość w polityce to dobre cechy. Oldek odwiedź prezydenta Gwiżdża i idę o zakład, że wyjdziesz z tego spotkania oczarowany Jego osobowością.
pero
pero 29.04.2018, 22:59
właściwy człowiek na właściwym miejscu
filo
filo 29.04.2018, 22:24
Gościu jest dobrym gospodarzem
oldek
oldek 29.04.2018, 21:01
ja go nie lubię. jest arogancki i pewny siebie ale gospodarzem jest dobrym i miasto przy nim na pewno by się roziwjało.
LE
LE 29.04.2018, 20:53
Gwiżdż to wojownik ale honorowy i raczej nie wystąpi przeciw Nowakowi a Nowak się czai i z braku laku wystartuje na prezydenta
him
him 29.04.2018, 13:49
prezydent Gwiżdż ma kompetencje i wiedzę co dzieje się w Nowym Sączu. Nazywa sprawy po imieniu a nie opowiadu bajek, jak Zegzda gdy zbliżają się wybory o 3 moście na Dunajcu. Co w takim razie robił Zegza przez te poprzednie lata. Chyba uczył się zakładać i nosić drewnianą muszkę.
Gwiżdż jest najlepszym kandydatem na urząd prezydenta Nowego Sącza.
hela
hela 29.04.2018, 13:43
fajny gość powinien startować na prezydenta.
Rafi
Rafi 29.04.2018, 11:18
Super gość i chce go się słuchać bo doskonale wyraża to co myśli przeciętny obywatel miasta

Pozostałe