Rozmowa Dnia.

  • 6.04.2018, 14:56 (aktualizacja 07.04.2018 18:31)
  • red.
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest Kazimierz Fałowski z partii Wolność.

Gościem programu jest Kazimierz Fałowski z partii Wolność.

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 11.04.2018, 18:38
Czy była już Pani Redaktor w Zabrzu i zrobila tam reportaż ? A moze chce Pani pojechać do Tychów, Bielska Bialej, Opola, Plocka, Mielca itd.
Jak Pani to zrobi i przedstawi swój reportaż opini publicznej to wtedy dopiero porozmawiamy ! Jezeli trzeba to dam na bilet. A do tego czasu prosze sie nie wypowiadać na temat stadionów piłki noznej bo nie ma Pani kompetencji
antypies
antypies 11.04.2018, 11:00
my,slę, że Pani Redaktor chyba Cię zaprosi do studa bo ty dużo mądrzejszy niż wszyscy. tylko problem masz chyba z rozumieniem. nikt nie mówi, że jest piłka niepotrzebna tylko że niepootrzebny stadion na 8 tysięcy. jak chcesz się mleka napić to krowy nie kupujesz. a co do budek z piwem... bardziej idą w parze ze stadionem niż z placem zabaw.
keisyr
keisyr 10.04.2018, 22:24
I jeszcze jedno Pani Redaktor. Jeżeli w powiatowym mieście niepotrzebna jest piłka nożna, to tym bardziej nepotrzebna jest lekkoatletyka, muzyka organowa hokej, taniec i kolejne place zabaw. Potrzebne są budki z piwem ! To już Pani wie w jakim mieście Pani pracuje !
keisyr
keisyr 10.04.2018, 21:01
Szanowna Pani Redaktor. Pani Prezydent Zabrza byla mądrzejsza od Pani bo wybudowala stadion na 25 tys. widzów dla Górnika który wtedy wylatywał z ekstraklasy. Dzisiaj na ten stadion na mecze przychodzi 20 tys. kibicow (jedna czwarta ludności Nowego Sacza) a obiekt stal sie wizytówka, centralnym miejscem spotkań i motorem napędowym rozwoju miasta. Ale Pani siedzi na prowincji i tego nie zna. Wiec jezeli chce sie Pani wypowiadać na ten temat to prosze najpierw pojechac do Zabrza.
mrówka
mrówka 10.04.2018, 20:42
Jeżeli p. Fałowski nie robił Sądeckim Wodociągom zdjęć za darmo tzn. że odbiorcy wody czyli my zapłaciliśmy za te zdjęcia. W jakim trybie i od kogo przyjął to zlecenie? O to pani redaktor nie raczyła zapytać i nie wiadomo czy p. Fałowski zrobił nam prezent czy został wynagrodzony
antypies
antypies 10.04.2018, 14:05
Keisyr. A może własnie Pani Redaktor widziała "inny świat" jak to nazywasz i wie, że na tym innym, wielkim świecie są rzeczy piękniejsze niż stadion dla garstki powiatowych kibiców powiatowej drużyny. Może ich zabierz ze sobą i pokaż, że nie samym stadionem ludzie żyją. Są w Sączu wielbiciele lekkoatletyki, muzyki organanowej, hokeja, tańca itd. i może oni uważają, że budowa stadionu na 8 tysięcy to bzdura. Są też rodziny z dziećmi, które zamiast na mecz chcą iść na plac zabaw albo w inne miejsce rekreacji i dla nich tenże stadion to już nawet nie bzdura a czysty idiotyzm.
keisyr
keisyr 9.04.2018, 22:57
Siedzi taka Pani Redaktor na prowincji i nic w życiu nie widziala ! Dla niej stadion Sandecji na 8 tys. miejsc o ktory walcza kibice to jest taki duuuuży ! Więc po co taki duuuuży budować w Nowym Saczu ! Jeżeli Pani Redaktor sie zgodzi to zabiorę Panią na duzy stadion piłkarski ! Pokażę Pani inny świat jak ludzie żyją ! Może wtedy jak wróci Pani na prowincje do Nowego Sacza to nie bedzie Pani takich bzdur opowiadać ! Chyba że Pani zapłacili za to żeby mówic tak jak Nowak i spółka tego chce, to zwracam honor !!!

Pozostałe