Rozmowa Dnia.

  • 15.03.2018, 09:00
  • red.
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest v-ce prezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

Gościem programu jest v-ce prezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 2.04.2018, 17:32
Sadeczanka chyba za te szkoly zaplaci bo ja zabraniam wydawać moje podatki na szkoły bo z nich ani ja ani moje dzieci nie korzystają. Ja i moje dzieci korzystaja tylko ze stadionu Sandecji !!!
śats -jakie to keisyr imię?
śats -jakie to keisyr imię? 1.04.2018, 15:53
Keisyr to czytając od końca rysiek. Widać człowiek o tym imieniu cię fascynuje. I słusznie. I dobrze wiesz źe takich bredni jak ty wypisujesz źaden Rysiek by nie napisał dlatego podpisujesz te swoje głupawe wypociny jako keisyr, co przeciź nic nie znaczy.
keisyr
keisyr 31.03.2018, 15:16
Panie Gwiżdż, ekstraklasowy stadion dla Sandecji na 6 tys miejsc ? Taki stadion nadaje sie na 2 ligę !!!
Pan Gwiżdż juz sie nie liczy, może mówić co chce !!! Za kilka miesięcy nie bedzie go już w Ratuszu !!! Stadion będzie budowal nowy Prezydent, wybrany z rekomendacji kibiców I ultrasów Sandecji !!!
sądeczanka
sądeczanka 31.03.2018, 13:59
Keisyr chyba za ten stadion zapłaci bo ja zabraniam wydawać moje podatki na take zachcianki kiedy do remontu są drogi i szkoły
keisyr
keisyr 29.03.2018, 22:00
Niech Pan Gwiżdż z Panem Nowakiem chwyca za łopaty i zaczna budować stadion dla Sandecji, może zdążą przed wyborami !!!
mario
mario 28.03.2018, 11:48
pisze do ,,Ja'' jesli ktoś powie prawde o stowarzyszeniu Sandecji to jest od razu płatnym trolem czy też rodziną. Chodzi mi tylko o to że nie stadionem Sandecji żyje Nowy Sącz ale są znacznie ważniejsze rzeczy do zrobienia co widzi przezydent Gwiżdż mały człowieczku.
stadionowy
stadionowy 28.03.2018, 08:35
Stowarzyszenie nie brało udziału? wielka szkoda, może byłaby "stówka" więcej na budowę stadionu. Własnie ta zbiórka pokazuje ważność tej sprawy i to jak naprawdę jest ona ważna dla Sądeczan cha cha. Reszta to polityka i podkręcanie sprawy przez media. Nie kibicami Sącz stoi.
ja
ja 27.03.2018, 22:59
Stowarzyszenie nie brało udziału w tej zbiórce. Czy jesteś płatnym trolem, czy też rodziną p. G.? Dobrze, że jego czas już się kończy w mieście
gromek
gromek 25.03.2018, 15:29
coś nie chcecie pisać o pieniądzach na stowarzyszenie kiboli sandecji.
Czy to sprawa wstydliwa dla kiboli
gromek
gromek 24.03.2018, 13:59
stowarzyszenie kiboli sandecji dostaje od miasta 70 tys zł. rocznie i jeszcze odgraża się władzom miasta , że nie buduje stadionu. Jestem ciekawy na co ida te pieniądze. Stowarzyszenie zebrało raptem na stadion 1170 zł., smiechu warte. Pan Prezydent Gwiżdż ma racje. że najpierw niech piłkarze sie utrzymaja w ekstraklasie a dopiero mówmy o stadionie dla kiboli.
wT
wT 23.03.2018, 16:10
Gwiżdż stary wyga doskonale wyczuł że kibice nachalnymi żądaniami zrazili Sądeczan i głośno powiedział to co o wydatkach na Sandecje myśli większość.
Danka
Danka 22.03.2018, 15:17
Pełne poparcie!!!
gromek
gromek 18.03.2018, 19:47
sandecja spadnie z ekstraklasy, prezydent Gwiżdż ma rację . że trzeba będzie oddać krzesełka które kibole z sandecji wzięli na pamiątkę. Wreszcie skończy sie temat stadionu czy go stawiać czy nie, Piłkarze swoja kiepską grą rozwiązali problem i można będzie przeznaczyć pieniądze na coś bardziej sensownego niz stadion dla garstki kiboli.
Robot
Robot 17.03.2018, 22:53
Nie jestem robotem
KRIS
KRIS 16.03.2018, 18:46
SANDECJA NIE JEST PĘPKIEM SĄCZA
Laura
Laura 16.03.2018, 18:32
Swój chłop!!!!!
Jan
Jan 16.03.2018, 15:39
Brawo Jurek! Tak trzymaj!
sadeczanin
sadeczanin 16.03.2018, 00:12
trzeba być dumnym z takiego prezydenta jak napisała Amelia, zawsze mówi to co myśli nie owija w bawełnę jak inni
Marek
Marek 15.03.2018, 23:13
Ten Gwiżdż to rzeczywiście łebski facet i potrafi stawiać sprawy jasno i klarownie. Pełny szacun dla tego gościa.
mario
mario 15.03.2018, 22:57
gdzie jest cba w sprawie miasteczka . ma racje Gwiżdż, że jest to największy przekręt na sądecczyznie

Pozostałe