W Gołkowicach znaleziono ciało mężczyzny

  • 6.10.2017, 15:35 (aktualizacja 06.10.2017 16:40)
  • red.
W Gołkowicach znaleziono ciało mężczyzny
W środę wieczorem w Gołkowicach znaleziono ciało mężczyzny. Na razie nie wiadomo, czy jest to poszukiwany od kilku dni 32-letni mieszkaniec tej miejscowości. Policja nie udziela w tej sprawie szczegółowych informacji, wiadomo, że w związku ze zdarzeniem zatrzymano 5 osób.

Nie wiadomo, czy śmierć mężczyzny można łączyć z wydarzeniami  z zeszłego tygodnia. W środę (27 września) na stacji paliw znaleziono ciało 47-letniego mieszkańca Gołkowic, wcześniej dyżurny starosądeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, że w tym rejonie kilka osób spożywa alkohol. Po oględzinach miejsca zdarzenia i ciała mężczyzny oraz zabezpieczeniu monitoringu i przesłuchaniu świadków wykluczono by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Dzień później oficer dyżurny z Nowego Sącza otrzymał zgłoszenie, że przy rondzie w Gołkowicach jakiś mężczyzna trzyma przedmiot przypominający broń. Na miejscu policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gołkowic, który w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Policja nie potwierdziła wówczas, że te sprawy mogą mieć ze sobą jakiś związek.

 

 

 

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe