Rozmowa Dnia.

  • 13.09.2017, 14:22 (aktualizacja 13.09.2017 19:21)
  • red.
Rozmowa Dnia.
Gościem programu jest v-ce prezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

Gościem programu jest v-ce prezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Heniek
Heniek 29.09.2017, 08:52
Czytałem opinię wojewody na pańskim fb. Jak Stawiarski mógł oświadczyć w telewizji że wojewoda pozytywnie opiniował wniosek w sprawie Chełmca? Coś mu się pokręciło.
Tadek
Tadek 26.09.2017, 16:05
Celują z budowami na termin wyborów. Ale coś robią a nie tyko sieją propagandę jak ten celebrytów z sąsiedniej wioski
Zz
Zz 23.09.2017, 10:49
Brawo panie prezydencie. Takiego konkretnego i rzeczowego prezydenta potrzebuje Nowy Sącz.
tadek
tadek 20.09.2017, 19:34
dajcie spokój wójtowi bo chłopina pewnie spać nie moźe i wymyśla takie bzdury że aż wstyd do takiego wójta się przyznawać bo się z nas śmieją
tim
tim 19.09.2017, 17:35
a to pytanie henka jest bardzo ciekawe
Heniek
Heniek 18.09.2017, 20:20
Czy Stawiarski jest mieszkańcem Nowego Sącza o którym ma więj do gadania niż o Chełmcu gdzie jest wójtem?
ted
ted 18.09.2017, 07:06
Stawiarski od kiedy jest orędownikiem mostu na Węgierskiej, lepiej jakby zrobił łącznik na nowj obwodnicy, a tak poza tym ratuszem będzie basen oby nie szpitalny
ted
ted 17.09.2017, 17:18
świetny wywiad, pokazał obłude sołtysa
Stawiarskiego
zenio
zenio 15.09.2017, 22:48
a gdzie ta kuleczka?
X
X 15.09.2017, 15:52
Jest miasteczko gdzieś nad rzeczką bez komendy lecz z kuleczką
MARIA
MARIA 15.09.2017, 09:28
STAWIARSKIEGO STAĆ NA KULĘ A NIE DOŁOŹY DO SZYNOBUSU. PRZEPROWADZAM SIĘ DO SĄCZA
kibic
kibic 14.09.2017, 22:37
stadion powinien wybudowć sponsor widniejący na koszulkach piłkarzy a nie miasto
pimpuś II
pimpuś II 14.09.2017, 21:32
Jest miasteczko ponad rzeczką bez kościoła lecz z kuleczką
Chełmczyk
Chełmczyk 14.09.2017, 19:49
Jest miasteczko ponad rzeczką - z kuleczką
Teodozja
Teodozja 14.09.2017, 17:40
O czym tu gadać. Niech Stawiarski oprowadzi Kaczyńskiego i Szydło po mieście Chełmiec. ha.ha,ha...
Y
Y 14.09.2017, 15:45
Drogi Z! Prawdy nie zbałamusisz. Chełmiec - jakie to miasto? Przecież to typowa wieś i nawet nie bardzo rozwinięta jako stolica gminy.Można wiceprezydenta nie lubić ale powiedział to co wszyscy widzimy.
pluszak
pluszak 13.09.2017, 23:47
tak trzymać! chełmiec miastem? to najzabawniejszy dowcip tego rokuje
Z